<
Schliessen
Schliessen

Šīs zināšanas man sniedz drošības sajūtu un visi no tā iegūst

Katalin György (Ungārija)

Hausengel e-apmācības kurss bija mans pirmais kurss, ko apmeklēju internetā. Šī iespēja man bija interesanta un pilnīgi jauna pieredze. Pēc informācijas par to, kā rīkoties (reģistrācija, TAN kods utt.), es varēju viegli un ātri uzsākt kursu.

Viss ir strukturēts ļoti saprotamā un vienkāršā veidā, un es vienmēr varēju sekot mācību saturam bez jebkādām problēmām. Īpaši noderīga man bija iespēja apgūt kursu dzimtajā valodā. Kursa laikā regulāri veiktie testi ļāva man pārbaudīt, ko esmu iemācījusies. Man tas šķita super!

No Hausengel e-mācību kursa es ieguvu daudz noderīgu un interesantu lietu, kas man ļoti palīdz ikdienas darbā. Būtībā es uzskatu, ka šāds kurss un jo īpaši šī kursa saturs ir ļoti svarīgs aprūpētājiem. Ikdienas darbā mēs saskaramies ar dažādiem izaicinājumiem, un mums ir jāspēj viegli reaģēt. Viss, ko esmu iemācījusies šajā kursā, man ļoti palīdzēs nākotnē.

Es esmu aprūpētāja no visas sirds. Man patīk mans darbs, un es zinu, ka vecāka gadagājuma cilvēki, pie kuriem mēs strādājam kā aprūpētāji, ir atkarīgi no mums. Tāpēc, manuprāt, ir ļoti svarīgi, lai mēs tiktu apmācīti. Šīs zināšanas sniedz man drošību, un ikviens no tām gūst labumu.

Esmu ļoti priecīga, ka man tika dota šī iespēja, un no sirds pateicos Hausengel par to, ka man ļāva apgūt šo e-mācību kursu. Es lepojos ar to, ka esmu nokārtojusi kursu. Nākotnē vēlos izmantot arī turpmākas apmācības iespējas. Vēlreiz paldies!

Pateicoties šim kursam, es nostiprināju savas profesionālās zināšanas

Urszula Stefanowska (Polija)
Es ar labu sirdsapziņu var ieteikt piedalīties “Hausengel” piedāvātajā kursā “Sertificēts aprūpētājs mājās".

Es apguvu jaunas ārstēšanas metodes dažādu slimību gadījumos

Anna Laskowska (Polija)
Kurss “Sertificēts aprūpētājs mājās” ir noderīgs ikvienam, neatkarīgi no vecuma.

Ar šo pieredzi atveras visas pasaules durvis

Indra Vitkauskiene (Lietuva)
Kad Hausengels man piedāvāja aprūpes kursu, mana pirmā doma bija: "Kāpēc? Es jau daudz ko zinu. Vēlāk es pārdomāju, jo brīvajā laikā man ir pietiekami daudz laika un domāju, ka tas varētu būt interesanti. Turklāt man nekur nebija jādodas, visu varēju izdarīt tiešsaistē.