<
Schliessen
Schliessen

Ar šo pieredzi atveras visas pasaules durvis

Indra Vitkauskiene (Lietuva)

Kad Hausengels man piedāvāja aprūpes kursu, mana pirmā doma bija: "Kāpēc? Es jau daudz ko zinu. Vēlāk es pārdomāju, jo brīvajā laikā man ir pietiekami daudz laika un domāju, ka tas varētu būt interesanti. Turklāt man nekur nebija jādodas, visu varēju izdarīt tiešsaistē.

Tagad es jau dažas dienas lēkāju no prieka! Es uzzināju tik daudz jaunu lietu, īsā laikā ieguvu tik daudz vērtīgas informācijas. Un vēl sertifikāts! Sirsnīgs paldies Hausengel komandai par šo iespēju! Es turpināšu padziļināt savas aprūpes zināšanas. Šī pieredze paver durvis uz plašāku pasauli.

Priekšrocība, piesakoties darbā aprūpes jomā

Małgorzata Rusak (Polija)
Dalība kursā “Sertificēts aprūpētājs mājas vidē” sistematizēja manas zināšanas. Kursā ir iespējams uzzināt vecāku cilvēku vajadzības.

Es noteikti visiem iesaku piedalīties šādā E-Learning kursā

Edit Jakabne Bajzak (Ungārija)
Dažos vārdos vēlos dalīties savā pieredzē par kursu. Es apmeklēju vairākus šāda veida kursus Ungārijā, tāpēc varu izdarīt salīdzinājumu.

Apmācība atbilda gaidītajam

Małgorzata Korczak (Polija)
Iespēja piedalīties kursā tiešsaistē ir ļoti ērta. Tas ļauj papildināt un paplašināt esošās zināšanas par aprūpētāja darbu. Es iesaku piedalīties šajā kursā visiem, kam ir interese par aprūpes tēmu.