<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Sadarbība ar "Hausengel"

Aprūpētāja iepazīšanās ar ģimeni

No pirmās dienas Jūsu kontaktpersona rūpējas par visiem organizatoriskiem jautājumiem. Aprūpētāji rūpējas par personām, kam nepieciešama aprūpe, “Hausengel” rūpējas par aprūpētājiem. Iejusties jaunajā vidē palīdz ģimene un “Hausengel” darbinieki. “Hausengel” aprūpētāji var justies patiešām labi aprūpēti visos aspektos.

Līgumi

Līgumi

Līgums ar “Hausengel"

2017. gadā "Stiftung Warentest" apliecināja mūsu izcilo sniegumu attiecībā uz starpniecību un līgumu izstrādi. “Hausengel” ir viena no labākajām aprūpētāju darbā iekārtošanas aģentūrām Vācijā. “Hausengel” kā vienīgā pārbaudītā aģentūra no citām izcēlās ar tikai sīkiem, nebūtiskiem trūkumiem pakalpojumu līgumos.

Mums ir svarīgi, ka gan mūsu franšīzes līgums, gan mūsu pakalpojumu līgums ir pārredzams un saprotams. Pirms līgumu noslēgšanas mēs ar visiem mūsu partneriem pārrunājam to saturu.

Pārredzami līgumi

No Zārlandes Veselības un sociālās aprūpes akadēmijas pētījuma "Aprūpējamo personu darbības profils mājsaimniecībā” izriet, ka 77% pašnodarbināto ienākumi vidēji ir 1300 eiro un vairāk. Pašnodarbinātība aprūpētājiem ar reģistrētu uzņēmējdarbību ir finansiāli izdevīgāka, taču tikai dažas aprūpētāju aģentūras piedāvā sadarbību ar šādu modeli, un viena no tām ir “Hausengel". Aprūpētāji, kas sadarbojas ar “Hausengel", mēnesī var nopelnīt pat 2000 EUR neto. Atalgojuma apmērs, galvenokārt, ir atkarīgs no aprūpētāju kvalifikācijas un valodas zināšanām. Par visām likmēm var vienoties.

Jo augstākas profesionālās kvalifikācijas un labākas valodas zināšanas, jo augstāku likmi var iegūt aprūpētājs. Tāpēc mūsu pašu “Hausengel” Akadēmija veicina aprūpētāju apmācīšanu un tālākizglītību, lai viņi saņemtu labākos piedāvājumus. Jūs saņemsiet tieši to summu, par kuru vienojāties, un kura ir norādīta Jūsu līgumā. Bez starpniekiem! Atalgojumu Jūs saņemat tieši no sava klienta. 

Aprūpētāji un darbā iekārtošanas aģentūras pārstāvis

Darba ilgums

Uzturēšanās ilgums Vācijā pašnodarbinātiem aprūpētājiem no Eiropas Savienības valstīm nav ierobežots. Tas nozīmē, ka aprūpētājs var strādāt Vācijā tik ilgi, cik vēlas. Katrs pašnodarbinātais aprūpētājs var pats noteikt katra darba ilgumu.

Mūsu aprūpētāji vienā darba vietā parasti strādā no 6 līdz 12 nedēļām. Pēc tam aprūpētājs atgriežas savā valstī un cits aprūpētājs pārņem aprūpes pienākumus. Aprūpētāji bieži strādā tandēmā, t.i. uz maiņām vienā ģimenē. Kad Jūs atgriežaties, Jums jau ir zināma konkrētā situācija. Tas veicina uzticēšanos un ir ērti gan aprūpētājam, gan aprūpējamajai personai.

Minimālās prasības attiecībā uz izmitināšanu

Darba laikā aprūpētājs dzīvo aprūpējamās personas mājsaimniecībā, ar bezmaksas ēdināšanu un izmitināšanu. Aprūpētājam parasti tiek nodrošināta atsevišķa, atbilstoši aprīkota istaba, dažkārt ar savu vannas istabu. Lielākoties klienti nodrošina arī iespēju zvanīt uz mājām (uz Latviju) saprātīgā apmērā. Lielākajā daļā mājsaimniecību ir interneta pieslēgums, tāpēc aprūpētājs var uzturēt kontaktu ar ģimeni un draugiem. Ja nepieciešams, klienti var arī nodrošināt velosipēdu vai automašīnu.

Aprūpētāja darba uzsākšana 3 soļos

Aprūpētājs sazinās ar “Hausengel"

1. Saziņa

Zvaniet vai rakstiet mums.

“Hausengel” konsultants runā ar aprūpētāju

2. ​​​Darba izvēle

Mēs Jums prezentējam pielāgotus darba piedāvājumus. Kā pašnodarbināts aprūpētājs Jūs pats izvēlaties, kuru darbu vēlaties pieņemt, un vienojaties par nosacījumiem.

Aprūpētājs tur aprūpējamās personas rokas

3. Darba uzsākšana

Mēs vienosimies par Jūsu franšīzes apmācības laiku un Jūs varat sākt gatavoties ceļam!