<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

“Hausengel” Akadēmija

Izglītības un tālākizglītības piedāvājums aprūpētājiem no Eiropas

Sertifikāts

Atbildīgai un cieņpilnai aprūpei un kopšanai viens no galvenajiem kritērijiem ir aprūpes personāla izglītība. Lai izpildītu mūsu prasību pēc vienādi augsta kvalitātes standarta, mēs esam pārņēmuši mūsu aprūpētāju apmācīšanu un tālākizglītību savās rokās un izveidojuši savu iekšējo apmācību centru - "Hausengel” akadēmiju.

Īpaši ir tas, ka mūsu akadēmija ir atvērta visiem un tajā var mācīties ikviens. Jūsu ieguvums būs vairāk nekā 18 gadu pieredze, kuru laikā ir apmācīti vairāk nekā 10 000 dalībnieku!

flagi państw z oddziałami Hausengel

Intensīva apmācība

Visi “Hausengel” franšīzes ņēmēji tiek intensīvi apmācīti par tēmām aprūpe un kopšana. Akadēmijā viņi apgūst arī uzņēmējdarbības prasmes. Kursi notiek slovāku un poļu, gan arī ungāru, lietuviešu, horvātu, bulgāru, rumāņu un vācu valodā.

Kopš dibināšanas “Hausengel” akadēmijā ir mācījušies vairāk nekā 10 000 franšīzes ņēmēju. Kopš 2017. gada mūsu aprūpētājiem ir iespēja absolvēt mācību programmas elastīgas E-Learning programmas ietvaros. Inovatīvs mācību process, izmantojot planšetdatoru, viedtālruni vai portatīvo datoru - tātad mācīties var arī, esot ceļā vai dzimtenē.

Turklāt ikviens interesents var apmeklēt kursu, lai kļūtu par "sertificētu aprūpētāju mājās" (saskaņā ar Sociālā kodeksa (SGB) XI 53.c pantu), un apgūt mācību kursu "kopšana mājās saskaņā ar SGB XI 45.b pantu".

Hausengel" e-mācību programma (E-Learning)
Академия с сертифицированным качеством
»Мы являемся единственным учебным заведением в отрасли, утвержденным в соответствии с директивами AZAV Федерального агентства по трудоустройству«
Юлиана Бол (Juliane Bohl), член правления
“Hausengel” kursa dalībnieki

Vienots kvalitātes standarts

Dibinot “Hausengel” akadēmiju, mēs kā mērķi izvirzījām radīt lielāku konkurenci, pārredzamību un uzlabot kvalitāti aprūpes un kopšanas personāla apmācībā. Tāpēc apmācība ir obligāta, t.i. neviens nevar kļūt par “Hausengel” franšīzes ņēmēju, nepiedaloties mūsu izglītības programmā.

Pateicoties konsekventai mūsu aprūpes darbinieku apmācībai, mēs varam apliecināt visiem aprūpējamajiem un viņu ģimenēm, ka "Hausengel" aprūpētāji nodrošinās vienādi augstu aprūpes un kopšanas kvalitātes standartu. Ar to mēs nepārprotami atšķiramies no citiem aprūpes pakalpojumu sniedzējiem.

Arī mūsu ārvalstu filiālēs tiek uzturēts augsts kvalitātes standarts, kas balstās uz sadarbību ar atzītām aprūpes un valodu skolām.

Sertifikāts

“Hausengel” akadēmijas sertifikācija saskaņā ar Federālās nodarbinātības aģentūras AZAV vadlīnijām apliecina, ka tas ir ne tikai izsludināts mērķis, bet arī realitāte praksē. Kopš akadēmijas dibināšanas mēs esam veiksmīgi ievērojuši noteiktās vadlīnijas un tādējādi esam ieguvuši AZAV un DIN ISO 9001 sertifikātu. Vai Jums ir jautājumi par mūsu “Hausengel” akadēmijas piedāvājumu? Tad vienkārši sazinieties ar mums - mēs labprāt Jums palīdzēsim pa tālruni vai klātienē!

AZAV sertifikāts