Schliessen
Schliessen
opiekunka i podopieczna śmieją się razem

Mūsu pakalpojumi

Aprūpētāja mēra seniores asinsspiedienu

Vispusīgs atbalsts no “Hausengel”

Katrs mūsu līgumpartneris tiek informēts un izglītots par visām juridiskajām prasībām, par līguma saturu un par visām darbībām, kuras nepieciešams veikt. Mēs neizmantojam likumu nepilnības un saukļus, kuriem realitātē nav nekāda seguma. Pārskatāmība mums ir ļoti svarīga un tas pats attiecas uz visu aprūpes procesā iesaistīto personu ērtību. Mūsu moto “pilnīga aprūpe” attiecas ne tikai uz aprūpējamām personām, bet arī mūsu aprūpētājiem, kuriem, sadarbojoties ar "Hausengel", pirmkārt ir jājūtas droši.

Aprūpētāji, kas sadarbojas ar mums, kļūst par mūsu franšīzes ņēmējiem, t.i. viņi ir pašnodarbināti un viņiem Vācijā ir reģistrēts uzņēmums. “Hausengel” aprūpētāji var justies pilnīgi aprūpēti. Pirmā konsultācija ir bezmaksas un neuzliek nekādas saistības. Kompetentās konsultācijas, ko sniedz Jūsu personīgais konsultants, darbā sniedz drošības sajūtu. Mūsu aprūpētājiem ir pieejams speciāls diennakts informatīvais tālrunis ārkārtas gadījumiem. Vienmēr, kad aprūpētājiem ir nepieciešama palīdzība, viņi var sazināties ar mums! Ja darba laikā rodas problēmas, mēs Jums uzreiz palīdzēsim.

Pašnodarbināta aprūpētāja rāda īkšķi uz augšu

Patstāvība un neatkarība

Mums īpaši svarīga ir aprūpētāju patstāvība un pašnoteikšanās. Tāpēc mēs sadarbojamies ar pašnodarbinātiem aprūpētājiem, kuri savu darbību Vācijā veic, reģistrējot uzņēmējdarbību. Pašnodarbinātība nozīmē, ka varat organizēt savu darba grafiku atbilstoši savām vajadzībām un iespējām. Pateicoties šai brīvībai, Jūs varat brīvi plānot savu laiku. Jūs pats visu nosakāt. Jums nav vadītāju. Noslēdzot franšīzes līgumu vai pakalpojumu līgumu, Jūs kļūstat par līdzvērtīgu partneri, un pret Jums izturas kā pret partneri.

Tas padara Jūs kā aprūpētāju elastīgāku un daudz pievilcīgāku potenciālajiem klientiem. Pašnodarbinātie aprūpētāji parasti ir pašpārliecinātāki un bauda lielāku atzinību un augstu reputāciju klientu vidū. Turklāt jāņem vērā arī finansiāli iemesli. Kā pašnodarbināta persona Jūs nopelnāt vairāk.

Aprūpētāja un seniore smejas

Lēmumu brīvība attiecībā uz darba piedāvājumiem - aprūpētāju izvēles brīvība

Pašnodarbinātība nozīmē arī to, ka aprūpētāji var paši izvēlēties, kurus darba piedāvājumus viņi pieņem, un viņi var vienoties par nosacījumiem. Pirms mēs Jums piedāvājam konkrētu darbu, mēs noskaidrojam Jūsu vēlmes un, balstoties uz šīm zināšanām, prezentējam attiecīgus darba piedāvājumus. Aprūpētāji izvēlas, kuru darbu un ar kādiem nosacījumiem, viņi vēlas pieņemt. Arī par likmēm varat brīvi vienoties.

Jo augstākas profesionālās kvalifikācijas un labākas valodas zināšanas, jo augstāku likmi var iegūt aprūpētājs. Tāpēc mūsu pašu “Hausengel” akadēmija veicina aprūpētāju apmācīšanu un tālākizglītību.

Konkrētā darba apjoms vienmēr tiek precīzi noteikts Jūsu pakalpojuma līgumā. Pakalpojumus saskaņā ar vienošanās Jūs sniedzat pēc saviem ieskatiem un pats organizējot darbu. Aprūpētājam nav pienākums izpildīt klienta norādes, viņš var brīvi organizēt darba izpildi. Patstāvīga darba organizēšana un izpilde ir raksturīga pašnodarbinātības iezīme.

Rūpes par visām birokrātiskajām formalitātēm

Aprūpētājam, kas ir franšīzes ņēmējs “Hausengel” franšīzes sistēmā, nav vienam jārūpējas par tādām lietām kā reģistrācija iestādēs vai rēķinu izrakstīšana – mēs to izdarām Jūsu vietā. Visi “Hausengel” aprūpētāji tiek reģistrēti attiecīgajās uzņēmējdarbības, nodokļu, iedzīvotāju iestādēs. Mēs kā franšīzes devējs aprūpētāja vārdā par uzņēmējdarbību atbildīgajai iestādei iesniedzam iesniegumu uzņēmējdarbības reģistrēšanai. Mēs sazināmies arī ar kompetento nodokļu iestādi, kas Jūsu uzņēmumam piešķir nodokļu maksātāja numuru. Nodokļu maksātāja numurs ir jānorāda visos uz Jūsu vārda izrakstītos rēķinos. Mēs veicam Jūsu grāmatvedību un rēķinu izrakstīšanu, kā arī saraksti ar visām Vācijas iestādēm. Izbeidzot sadarbību, mēs iesniedzam arī attiecīgu iesniegumu par uzņēmuma dzēšanu no reģistra.

Пожилой человек и работник опеки

Apdrošināšana Vācijā

Visiem aprūpētājiem, kamēr viņi strādā Vācijā, ir visaptverošs apdrošināšanas segums. Franšīzes paketē ir iekļautas šādas apdrošināšanas:

  • Privātā veselības apdrošināšana – sedz ārkārtas gadījumu un akūtu slimību ārstēšanas (piemēram, zobu sāpes, kaulu lūzumi) izmaksas, bet ne hronisku slimību un profilakses izdevumus.
  • Uzņēmuma civiltiesiskās atbildības apdrošināšana – galvenokārt aizsargā jūs pret finansiāliem zaudējumiem, kas radušies miesas bojājumu vai īpašuma bojājumu rezultātā. Apdrošināšana paredz pašrisku 100€ apmērā
  • BGW apdrošināšana – arodapvienības “Berufsgenossenschaft für Gesundheitsdienst und Wohlfahrtspflege”, īsi BGW, apdrošināšana ir Vācijas nelaimes gadījumu apdrošināšana, kas ir paredzēta aprūpētājiem. Apdrošināšanas gadījumā BGW garantē optimālu medicīnisko aprūpi, kā arī atbilstošu kompensāciju un nodrošina, ka jūs atkal varat piedalīties profesionālajā un sabiedriskajā dzīvē

Ja vēlaties, mēs varam jums sniegt konsultācijas par apdrošināšanu jūsu mītnes valstī. Ja Jums ir jautājumi par papildu apdrošināšanas piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar savu personīgo konsultantu, kurš Jums labprāt palīdzēs.

Likumība

Mūsu “Hausengel” franšīzes sistēma, protams, ir pilnīgi likumīgs veids, kā sniegt aprūpes pakalpojumus, un tas tika apstiprināts tiesā.

Federālā sociālo lietu tiesa savā 2011. gada 28. septembra spriedumā (lietas Nr. B12 R 17/09 R) secināja, ka pašnodarbinātība tā sauktajā diennakts aprūpē ir likumīga.

“Hausengel” franšīzes sistēmas likumību attiecībā uz diennakts aprūpi 2014. gada martā apstiprināja Frankfurtes Augstākā reģionālā tiesa. Savā lēmumā (lietas Nr. 1 Ws 179/13) Augstākā reģionālā tiesa intensīvi apskata vairākas pazīmes un piemērus, kas pamato “Hausengel” franšīzes ņēmēju pašnodarbinātības nepieciešamību.

“Stiftung Warentest", bezpeļņas neatkarīga Vācijas patērētāju organizācija, 2017. gadā salīdzināja 13 darbā iekārtošanas aģentūras aprūpētājiem no Austrumeiropas. “Hausengel” skaidri parādīja savas stiprās puses darbā pieņemšanas un aprūpes organizēšanas procesā, kā arī ar starpniecību saistīto pakalpojumu jomā (īpaši attiecībā uz atbalstu pēc tam). Pārbaude apliecināja arī to, ka “Hausengel” priekšrocība ir skaidri un pārredzami līgumi, ar ko uzņēmums saviem aprūpes darbiniekiem sniedz maksimālas priekšrocības.

Diennakts palīdzība

“Hausengel” konsultants

Mēs labāk saprotam mūsu aprūpētāju, jo dažas “Hausengel” konsultantes pašas ir guvušas šo pieredzi un tāpēc zina labākos risinājumus sarežģītās situācijās. Tā kā problēmsituācijas var rasties pēkšņi, mūsu komanda ir pieejama no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.30 līdz 17.30. Ārkārtas gadījumā mūsu aprūpētāji var ar mums sazināties jebkurā diennakts laikā! Kompetenta palīdzība visu diennakti ir būtiska mūsu visaptverošā atbalsta sastāvdaļa, kas visiem “Hausengel” franšīzes ņēmējiem sniedz gandrīz neierobežotu drošības sajūtu. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par nelielu sarežģījumu vai lielākām problēmām, Jūs jebkurā laikā varat izmantot mūsu palīdzību.

Kā rīkoties ārkārtas gadījumā?

Ārkārtas gadījumā mūsu aprūpētāji var sazināties ar mums arī ārpus parastā darba laika. Ar mums var sazināties sazināties jebkurā diennakts laikā! Tālrunis palīdzībai ārkārtas situācijās ir +49 6424 92 83 70.

Notfallkarte Hausengel

Vislabāk pielāgotie darba piedāvājumi

Pirms mēs aprūpētājam prezentējam piedāvājumu, mēs ar visām līgumā iesaistītajām pusēm veicam rūpīgu un vispusīgu klienta vajadzību analīzi.

Meklējot saderīgu aprūpējamo personu un aprūpētāju, “Hausengel” ņemt vērā individuālas aprūpētāju vēlmes attiecībā uz darba ilgumu, aprūpējamās personas dzimumu un veselības stāvokli, darba vietu un pat dzīvošanas apstākļiem pie potenciālajiem klientiem.

Tāpēc aprūpētāji saņem piemērotākos piedāvājumus, kas atbilst viņu valodas zināšanām, darba pieredzei un vēlmēm. Jūsu ērtībai darba piedāvājumi tiek iepriekš nosūtīti pa e-pastu.

Mūsu konsultanti rūpīgi pārbauda katru darba vietu, lai nodrošinātu, ka Jums nosūtītā informācija ir precīza. Mēs piedāvājam tikai pārbaudītus darba piedāvājumus.

Ilggadīga pieredze

Pateicoties ilggadīgai pieredzei, mēs mūsu pakalpojumus varam sniegt vislabākajā kvalitātē. “Hausengel” koncepcija vienmēr ir bijusi un ir ļoti personiska sirdslieta. Uzņēmuma “Hausengel” pirmsākumi bija mūsu personīgā aprūpētāja nepieciešamība. Pat pēc vairāk nekā 17 gadiem uzņēmumā “Hausengel” ir jūtama zināma aizrautība, kas veido uzņēmuma DNS un tiek nodota tālāk katram jaunam "ģimenes loceklim".

Kopš 2005. gada “Hausengel” ir tilts starp aprūpējamo cilvēku ģimenēm un ārvalstu aprūpētājiem. Mēs esam izstrādājuši paši savu sadarbības modeli, kas ir unikāls aprūpes nozarē un katrai iesaistītai pusei nodrošina maksimālas priekšrocības.

“Hausengel” aprūpes tirgū jau ir atzīts zīmols, kuram uzticas tūkstošiem cilvēku. Apvienojot savus starptautiskos resursus un zināšanas, kas balstītas uz ilggadīgu pieredzi. Mēs ieviešam jaunu Eiropas standartu.

Droši ienākumi

Kā pašnodarbināts aprūpētājs Jūs parakstāt pakalpojumu līgumu tieši ar klientu, t.i. ar aprūpējamās personas ģimenes locekli. Atalgojumu norunātajā veidā Jums maksā tieši klients. Aprūpētājs saņem tādu summu, kāda tika norunāta - bez atskaitījumiem. Viss ir pārredzams un godīgs. Jums jebkurā laikā ir piekļuve visiem Jūsu dokumentiem, tostarp rēķiniem. Mēs uzglabājam Jūsu dokumentus drošībā.

“Hausengel” skaitļos

2018. gadā dibinātais uzņēmums “Hausengel Holding AG” apvieno visas “Hausengel” sabiedrības ar to attiecīgajiem pakalpojumiem zem viena jumta. Jau gandrīz 20 starptautiskās filiālēs – tostarp 8, kas atrodas Vācijā – “Hausengel” grupa nodarbina gandrīz 260 darbiniekus. Kopš dibināšanas 2005. gadā mēs ar lepnumu varam atskatīties uz 70 000 norīkojumiem visā Vācijā, kuros ģimenēm tikuši nodrošināti kvalificēti aprūpētāji. Mūsu konsultanti sniedz konsultācijas 10 valodās.

  • Puse no visiem aprūpētājiem, kas sadarbojas ar “Hausengel", par mums uzzināja, jo viņiem mūs ieteica cits, apmierināts “Hausengel” aprūpētājs
  • 100% ģimeņu, ar kurām sadarbojas “Hausengel", ir interneta pieslēgums
  • Līgumu ar vācu ģimenēm pieaugums par 10% gadā
  • Ar mums var sazināties 365 dienas gadā 24 stundas diennaktī!

Ieteikumu sistēma un prēmijas

Vai Jūs zinājāt, ka puse no visiem aprūpētājiem, kas sadarbojas ar “Hausengel", par mums uzzināja, jo viņiem mūs ieteica apmierināts “Hausengel” aprūpētājs? Aprūpes nozarē uzticība ir ļoti svarīga. Tāpēc mēs vēl jo vairāk priecājamies, ka mūsu franšīzes ņēmēji mūs iesaka citiem. Par sekmīgiem ieteikumiem mēs pasakāmies ieteikušajām personām, izmaksājot prēmiju.

Par katru sekmīgu aprūpētāja ieteikšanu mēs maksājam prēmiju 100 € neto apmērā, ar nosacījumu, ka līguma periods ir vismaz 3 mēneši. Ja jūsu draugu vai paziņu lokā ir kāds, kurš meklē aprūpētāja darbu Vācijā, tad iesakiet mūs un saņemiet prēmiju!

Uz jautājumiem par šo tēmu labprāt atbildēs Jūsu personīgais konsultants.

Opiekunowie i opiekunki polecają Hausengel

Ja Jūs esat ar mums apmierināts, iesakiet mūs citiem - un par to saņemiet 200 EUR prēmiju!

Nodrošināt prēmiju!