Schliessen

Es apguvu jaunas ārstēšanas metodes dažādu slimību gadījumos

Anna Laskowska (Polija)

Kurss “Sertificēts aprūpētājs mājās” ir noderīgs ikvienam, neatkarīgi no vecuma. Gan tie, kas tikai uzsāk aprūpētāja darbu, gan tie, kam ir ilggadēja pieredze, var iegūt vērtīgu informāciju par senioru aprūpi. Es apguvu jaunas ārstēšanas metodes dažādu slimību gadījumos, tostarp Pārkinsona slimības, ar kuru esmu saskāries. Ko mēs vienreiz iemācāmies, mēs nekad neaizmirstam. Profesionālās zināšanas ir liela priekšrocība ne tikai man, bet arī aprūpējamām personām. Pateicoties šim kursam, mēs kā aprūpētāji kļūstam drošāki un labāki.

Ar šo pieredzi atveras visas pasaules durvis

Indra Vitkauskiene (Lietuva)
Kad Hausengels man piedāvāja aprūpes kursu, mana pirmā doma bija: "Kāpēc? Es jau daudz ko zinu. Vēlāk es pārdomāju, jo brīvajā laikā man ir pietiekami daudz laika un domāju, ka tas varētu būt interesanti. Turklāt man nekur nebija jādodas, visu varēju izdarīt tiešsaistē.

Priekšrocība, piesakoties darbā aprūpes jomā

Małgorzata Rusak (Polija)
Dalība kursā “Sertificēts aprūpētājs mājas vidē” sistematizēja manas zināšanas. Kursā ir iespējams uzzināt vecāku cilvēku vajadzības.

Es noteikti visiem iesaku piedalīties šādā E-Learning kursā

Edit Jakabne Bajzak (Ungārija)
Dažos vārdos vēlos dalīties savā pieredzē par kursu. Es apmeklēju vairākus šāda veida kursus Ungārijā, tāpēc varu izdarīt salīdzinājumu.