<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Pārskats par mūsu uzņēmuma struktūru un mūsu līdzdalību

“Hausengel” struktūra

Visi mūsu kontrolakciju sabiedrības uzņēmumi, kā arī visi projekti vienmēr ir vērsti uz slimnieku un vecāka gadagājuma cilvēku ambulatoro un (daļēji) stacionāro aprūpi. Papildus specializētajai aprūpei mēs piedāvājam arī aprūpi mājās (tā sauktā "diennakts aprūpe"), papildu pakalpojumus, kā arī nekustamā īpašuma piedāvājumus šajā nozarē. Rūpīgi  sekojot līdzi savai līdzdalībai , mēs varam veicināt aktīvu pieredzes apmaiņu.

Ambulatorā specializētā aprūpe

Ambulatorā specializētā aprūpe ģimenēm

Uzņēmumā “Hausengel GmbH” mēs organizējam ambulatoro aprūpi mājās, lai nodrošinātu aprūpējamo personu individualitātes un personīgās pašnoteikšanās saglabāšanu. Mārburgā, Maincā, Reiskirhenē, Vīsbādenē, Dautfetālē (Hesenē), Minhenē (Bavārijā) un Diseldorfā “Hausengel GmbH” piedāvā visus tā sauktās pamata aprūpes un aprūpes pakalpojumus, nodrošina personīgas un bezmaksas konsultācijas un ir kontaktpersona visām aprūpē iesaistītajām personām. Papildus šīm divpadsmit savām filiālēm pakalpojumus varam nodrošināt ar sadarbības partneru starpniecību. Vienkārši pajautājiet mums, vai mēs piedāvājam partneru aprūpes pakalpojumus arī Jūsu reģionā.

Aprūpe mājās

Aprūpe mājās

Mūsu mērķis ir, lai aprūpējamās personas varētu dzīvot pēc iespējas ilgāk un pēc saviem ieskatiem viņiem ierastajā vidē. Saskaņā ar principu "pilnīga aprūpe" mēs kopš 2005. gada piedāvājam aprūpi mājās (tā saukto "diennakts aprūpi"), ko visā valstī nodrošina apmācīti, sertificēti aprūpētāji no Austrumeiropas un kas ir mūsu pamatdarbības joma. Mēs esam personīgi iepazinušies ar visiem mūsu aprūpētājiem un esam viņus rūpīgi sagatavojuši un apmācījuši "Hausengel" akadēmijā, lai viņi spētu veikt sarežģīto uzdevumu - nodrošināt pilnīgu aprūpi un atbalstu mājās.

Paaudžu parks

Paaudžu parks - Hausengel Immobilien GmbH & Co. KG

Paaudžu parkā ne tikai satiekas jauni un vecāki cilvēki, bet tajā tiek ņemta vērā demogrāfiskā attīstība, saskaņā ar kuru jo īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem mainās prasības attiecībā uz bezbarjeru un ratiņkrēsliem pieejamu dzīves telpu. Nosacījums: Pašvaldībām un privātpersonām ir jāizstrādā jauni piedāvājumi un koncepcijas mājokļiem, kas ir piemēroti vecumdienās.

Uzņēmums “Hausengel Immobilien GmbH & Co. KG” tika dibināta ar mērķi izstrādāt šādas idejas un - sākotnēji kā izmēģinājuma projektu “Hausengel” dibināšanas vietā Heskemā - tās īstenot. Ar Ebsdorfergrundas pašvaldības atbalstu tiek veidots paaudžu parks ar bezbarjeru mājām senioriem un vairākām privātmājām jaunām ģimenēm ar dažādiem infrastruktūras objektiem, piemēram, senioru kafejnīcu, dienas aprūpes centru, tikšanās vietu, kurā var rīkot pasākumus, un parka veida āra teritoriju kompleksa vidū, kas paredzēta rotaļām un atpūtai.

Par objektu atbild "Hausengel Immobilien GmbH & Co. KG" un tas tiks izīrēts vai pārdots pa daļām senioriem un jaunām ģimenēm. Rezultāts ir mūsdienīgs kopdzīves veids jauniem un vecākiem cilvēkiem.