<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Karjeras iespējas uzņēmumā Hausengel

Kāpēc “Hausengel"? Jo svarīgākais ir cilvēki!

Cilvēki veido uzņēmumu. Tāpēc mums ir svarīgi, ka mūsu darbinieki jūtas labi un var pilnveidoties neatkarīgi no tā, vai viņi ir savas karjeras sākumā vai jau ilgāku laiku strādā. Mēs piedāvājam daudzveidīgu darbu starptautiski orientētā uzņēmumā, attīstības perspektīvas un daudzas pievienotās vērtības.  

Mūsu kā darba devēja stiprās puses

Mums uzņēmumā “Hausengel” ir atvērtas komunikācijas kultūra. Mūsu svarīgākais uzdevums ir radīt uzticības pilnu darba atmosfēru, kurā mūsu darbinieki, neatkarīgi no viņu amata, izturas cits pret citu atzinīgi un sniedz konstruktīvu kritiku. Pielietojot godīgu un uz sadarbību vērstu vadības stilu, mēs iesaistām darbiniekus lēmumu pieņemšanas procesos.

“Hausengel” darbinieki
Simon Wenz

Individuāls atbalsts kā attīstības iespēja

Motivēti un izglītoti darbinieki ir mūsu svarīgākais kapitāls. Atzīstot mūsu darbinieku individuālās kompetences un piešķirot viņiem atbilstošu atbildību, mēs veicinām viņu iniciatīvu, kā arī personīgo un profesionālo izaugsmi. Mūsu vadītāji veicina atbildības sajūtu savās komandās gan par savu atbildības jomu, gan par uzņēmumu kopumā.

Plānojot personālu tālredzīgi, kā arī piedāvājot profesionālu apmācību un tālākizglītību, mēs nodrošinām savu darbinieku kompetenci un augstu darba kvalitātes standartu. Pateicoties apmācībām un komunikācijai, mēs saglabājam un paplašinām apmierinātību un motivāciju.

Mūsuprāt, komandas darbs ir mūsu veiksmīgas darbības pamatā. Jo tas ļauj mums harmoniski un koleģiāli sadarboties visās uzņēmuma jomās visās "Hausengel" Vācijas un ārvalstu filiālēs. Ņemot to vērā, konfliktus mēs uzskatām par iespēju pastāvīgi uzlabot sadarbību.

Darbs uzņēmumā “Hausengel” mainīja visu

Marta Janiak
Vai darbs var būt intensīvs, aizraujošs un vienlaikus jēgpilns un motivējošs? Vai tas var aizņemt lielu daļu ikdienas un tomēr atstāt arī pietiekami daudz laika privātai dzīvei? Vai darbs ir tikai uzlikto pienākumu izpilde? Vai tas nevar pozitīvi ietekmēt savas ikdienas veidošanu ar savu personību, pašdisciplīnu, atbildību un apzinīgumu? Un visbeidzot - vai darbs pats var sagādāt prieku un gandarījumu? Nekad agrāk es uz visiem šiem jautājumiem nebūtu atbildējusi ar "jā". Viss mainījās, kad atradu darbu uzņēmumā “Hausengel".

Tas, kas mani aizrāva mūsu sadarbības sākumā, katru dienu aizrauj mani no jauna!

Marzena Tylman
Es strādāju uzņēmuma “Hausengel” telefona centrālē. Godīgi sakot, tas nebija mans sapņu darbs. Bet jo ilgāk es to daru, jo vairāk saprotu, ka nekad mūžā šo darbu nemainītu pret citu. Es katru dienu dzirdu, cik pateicīgi par mūsu palīdzību un atbalstu ir aprūpētāji un to cilvēku ģimenes, kuriem nepieciešama aprūpe. Tas man ir apliecinājums tam, ka mūsu darbam ir dziļa nozīme. Šie pateicības vārdi ir kompliments, bet arī izaicinājums. Mēs nekādā gadījumā nedrīkstam pievilt cilvēkus, kuri mums uzticas.

Uzņēmumā “Hausengel” mani visvairāk pārsteidza atvērtība

Stefan Szablewski
Pēc trīs gadiem, kuros darba dēļ nepārtraukti atrados ceļā, visu nepieciešamo pārvadāju koferī un nakšņoju viesnīcās, vēlējos darbu savas dzīvesvietas tuvumā. Es meklēju aizraujošu darbu, kas atbilst manām vēlmēm - un pateicoties “Hausengel” es to atradu!

“Hausengel” man ir atbalsts

Magdalena Gärtner
Mans piedzīvojums uzņēmuma “Hausengel” aprūpes vadības nodaļā sākās 2015. gada septembrī.

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda

Gabriella Toth
Ikviens, kas strādā ārzemēs, sapņo par dabu, kurā var aktīvi izmantot savu dzimto valodu. Es un mani kolēģi esam starp tiem laimīgajiem, kuri var izmantot savu dzimto valodu kā organisku darba sastāvdaļu: “Hausengel” ir īsta starptautiska komanda šī vārda vistiešākajā nozīmē.

Mans darbs ir ļoti daudzveidīgs un interesants

Maike Shapran
Man ir 31 gads un es strādāju uzņēmumā “Hausengel” kopš 2010. gada jūnija. Šis darbs man sniedz prieku un kolēģi ir lieliski. Mēs labi saprotamies un esam laba komanda.
Elastīgs darba laiks Elastīgs darba laiks
Lēzena hierarhija Lēzena hierarhija
Darbs no mājām Darbs no mājām
Mājdzīvniekiem draudzīgs birojs Mājdzīvniekiem draudzīgs birojs
Kafija un dzērieni Kafija un dzērieni
Darbinieku atlaides Darbinieku atlaides
Darbinieku apmācības Darbinieku apmācības
Papildu veselības apdrošināšana Papildu veselības apdrošināšana