<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Vācu valodas kursi

Kā valsts atzītai akadēmijai, kas apstiprināta saskaņā ar AZAV vadlīnijām, ir īpaši svarīgi atbalstīt arī aprūpes darbinieku vācu valodas apmācību. Vācu valodas pamatzināšanas mājas aprūpē ir svarīgas, un tās ir būtisks pamatelements vairāku speciālistu aprūpē. Mūsu akadēmijas filiālēs ārvalstīs mēs cenšamies nodrošināt kursu piedāvājumu visā valstī

Ungārijā mēs šobrīd sadarbojamies ar valodu skolu »AN-JU Nyelviskola«, Lietuvā - ar »Gloria lingua«, Polijā - »Profi-Lingua« un Rumānijā - »Centrul de Formare si Certificare Profesionala«. Mēs atbalstām katru “Hausengel” franšīzes ņēmēju, kas vēlas uzlabot savas vācu valodas zināšanas.

Mūsu Facebook grupā Mācāmies vācu valodu ar Hausengel mēs piedāvājam bezmaksas vācu valodas kursu. Mēs publicējam vācu valodas nodarbības no pirmdienas līdz piektdienai. Galvenā uzmanība tiek pievērsta vārdu krājuma paplašināšanai, taču netrūkst arī piemēru vārdiņu lietošanai konkrētā kontekstā un pareizas izrunas ierakstu. Aicinām jūs pievienoties grupai un izmantot šo vārdiņu un frāžu krājumu, kas noderēs ikvienam senioru aprūpētājam ikdienas darbā. Katrs Hausengel franšīzes ņēmējs var saņemt subsīdiju vācu valodas kursiem līdz 75 € apmērā.