Schliessen
Schliessen

Šīs zināšanas man sniedz drošības sajūtu un visi no tā iegūst

Katalin György (Ungārija)

Hausengel e-apmācības kurss bija mans pirmais kurss, ko apmeklēju internetā. Šī iespēja man bija interesanta un pilnīgi jauna pieredze. Pēc informācijas par to, kā rīkoties (reģistrācija, TAN kods utt.), es varēju viegli un ātri uzsākt kursu.

Viss ir strukturēts ļoti saprotamā un vienkāršā veidā, un es vienmēr varēju sekot mācību saturam bez jebkādām problēmām. Īpaši noderīga man bija iespēja apgūt kursu dzimtajā valodā. Kursa laikā regulāri veiktie testi ļāva man pārbaudīt, ko esmu iemācījusies. Man tas šķita super!

No Hausengel e-mācību kursa es ieguvu daudz noderīgu un interesantu lietu, kas man ļoti palīdz ikdienas darbā. Būtībā es uzskatu, ka šāds kurss un jo īpaši šī kursa saturs ir ļoti svarīgs aprūpētājiem. Ikdienas darbā mēs saskaramies ar dažādiem izaicinājumiem, un mums ir jāspēj viegli reaģēt. Viss, ko esmu iemācījusies šajā kursā, man ļoti palīdzēs nākotnē.

Es esmu aprūpētāja no visas sirds. Man patīk mans darbs, un es zinu, ka vecāka gadagājuma cilvēki, pie kuriem mēs strādājam kā aprūpētāji, ir atkarīgi no mums. Tāpēc, manuprāt, ir ļoti svarīgi, lai mēs tiktu apmācīti. Šīs zināšanas sniedz man drošību, un ikviens no tām gūst labumu.

Esmu ļoti priecīga, ka man tika dota šī iespēja, un no sirds pateicos Hausengel par to, ka man ļāva apgūt šo e-mācību kursu. Es lepojos ar to, ka esmu nokārtojusi kursu. Nākotnē vēlos izmantot arī turpmākas apmācības iespējas. Vēlreiz paldies!

Priekšrocība, piesakoties darbā aprūpes jomā

Małgorzata Rusak (Polija)
Dalība kursā “Sertificēts aprūpētājs mājas vidē” sistematizēja manas zināšanas. Kursā ir iespējams uzzināt vecāku cilvēku vajadzības.

Es noteikti visiem iesaku piedalīties šādā E-Learning kursā

Edit Jakabne Bajzak (Ungārija)
Dažos vārdos vēlos dalīties savā pieredzē par kursu. Es apmeklēju vairākus šāda veida kursus Ungārijā, tāpēc varu izdarīt salīdzinājumu.

Apmācība atbilda gaidītajam

Małgorzata Korczak (Polija)
Iespēja piedalīties kursā tiešsaistē ir ļoti ērta. Tas ļauj papildināt un paplašināt esošās zināšanas par aprūpētāja darbu. Es iesaku piedalīties šajā kursā visiem, kam ir interese par aprūpes tēmu.

Если вы довольны нами, порекомендуйте нас другим - и получите бонус в размере 200 евро за вашу рекомендацию!

Защитите свой бонус прямо сейчас!