Schliessen
Schliessen
opiekunka z podopieczną

Uzņēmējdarbība - aprūpētāju saimnieciskā darbība Vācijā un tās priekšrocības

Individuālo saimniecisko darbību Vācijā sauc par uzņēmējdarbību (Gewerbe). ES uzņēmējdarbības brīvības dēļ aprūpētāji ir tiesīgi reģistrēt uzņēmējdarbību Vācijā un tur sniegt savus pakalpojumus kā pašnodarbinātas personas. Aprūpētāji, kas sadarbojas ar "Hausengel" saņem visaptverošu atbalstu visos jautājumos. "Hausengel" rūpējas par administratīvajiem jautājumiem un sagatavo dokumentus, kas nepieciešami franšīzes attiecību ietvaros, kā arī iesniedz pieteikumu attiecīgajai par uzņēmējdarbību atbildīgajai iestādei. Oficiālās nodevas par uzņēmējdarbības reģistrāciju un izbeigšanu ir iekļautas franšīzes nodevā. Aprūpētājs par to neko nemaksā. 

opiekunka na działalności

Pašnodarbinātie aprūpes darbinieki nav darba ņēmēji, bet gan neatkarīgi uzņēmēji. Tas nozīmē, ka aprūpētājam:

  • ir uzņēmēja lēmumu brīvība - aprūpētājs var brīvi pieņemt vai noraidīt piedāvājumus, sadarboties ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, algot darbiniekus un pēc saviem ieskatiem nolīgt apakšuzņēmējus.
  • nav saistošu norādījumu - aprūpētājs var brīvi organizēt darba izpildi pēc saviem ieskatiem.
  • vienmēr ir iespēja brīvi vienoties par atalgojumu
  • nav darba devēja, bet ir vairāki klienti, kas šajā gadījumā visbiežāk ir cilvēku, kam nepieciešama aprūpe, ģimenes.
  • nav pastāvīgas sasaistes ar vienu klientu - katram aprūpētājam būtu jābūt vairākiem klientiem, vismaz diviem dažādiem klientiem viena gada laikā

Franšīzes sistēmas priekšrocības

Kas ir franšīze?

Vārds "franšīze" ir no franču valodas un nozīmē brīvību (no nodevām). Franšīzes koncepcija ir pazīstama jau kopš 19. gadsimta, tā ir pastāvīgi attīstīta un ar panākumiem plaši pielietota. Franšīzes sistēmas mūsdienās pastāv gandrīz visās nozarēs visā pasaulē, sākot no labi zināmajiem gastronomijas tīkliem (piemēram, McDonalds, Subway) līdz mazumtirdzniecības veikaliem (Elvi, Narvesen) un sporta klubu ķēdēm (Lemon Gym).

"Hausengel" nodrošina jau pārbaudītu biznesa modeli. Tas nozīmē, ka franšīzes ņēmējiem ir vieglāk iekļūt tirgū, jo viņi var piedāvāt savus pakalpojumus ar jau zināmu zīmolu. Pateicoties franšīzes sistēmai, aprūpētāji var vienoties par labākiem darba nosacījumiem. Aprūpētājus, kas sadarbojas ar "Hausengel", vācu klienti uztver par uzticamiem partneriem.

koordynatorka wyjaśnia system franczyzy
Zespół przybija piątkę

“Hausengel” pilnīgas aprūpes koncepcija

Sadarbība ar tādu pieredzējušu partneri kā “Hausengel” sniedz drošības sajūtu. Mēs rūpējamies par visām detaļām. Mūsu visaptverošais atbalsts sākas vēl pirms pasūtījuma pieņemšanas. Pirmā konsultācija ir bez maksas un saistībām. Mēs piedāvājam tikai pārbaudītus pasūtījumus visā Vācijā. Aprūpētājs pats lemj par darba periodu un nosacījumiem. Par atalgojumu var brīvi vienoties. Mēs rūpējamies par visu birokrātiju un saviem franšīzes ņēmējiem piedāvājam kompetentus konsultantus un diennakts informatīvo tālruni. Pirms darba sākuma visi “Hausengel” aprūpētāji bez maksas tiek apmācīti. Mēs veicam mūsu aprūpētāju grāmatvedību un rēķinu izrakstīšanu, kā arī saraksti ar visām Vācijas iestādēm. Mēs sagatavojam arī nodokļu atskaites Vācijas finanšu iestādēm. Kamēr mūsu aprūpētāji uzturas Vācijā, viņiem ir visaptverošs apdrošināšanas segums. Mūsu aprūpētāji vienmēr var justies "pilnīgi aprūpēti". 

“Hausengel” franšīzes koncepcija

Opiekunka śmieje się

Izvēles brīvība

Jau daudzus gadus mēs veiksmīgi strādājam ar vienīgo mums pieņemamo līguma koncepciju - “Hausengel” franšīzes sistēmu. Uzņēmumā “Hausengel” tas nozīmē to, ka visur ir iesaistīta tikai “Hausengel” uzņēmumu grupa, nevis ārēji pakalpojumu sniedzēji. “Hausengel” franšīzes sistēmas svarīgākās iezīmes ir izvēles brīvība un savu lēmumu pieņemšana. Aprūpētāji kā franšīzes ņēmēji rīkojas tiesiski un faktiski patstāvīgi. Aprūpētājs visos jautājumos rīkojas patstāvīgi un izlemj, ar kādiem nosacījumiem pieņem darbu.

Opiekunka na szkoleniu

Bezmaksas apmācības

Tikpat svarīga mums ir franšīzes ņēmēju atbalstīšana, turklāt ne tikai sākumā, bet visas sadarbības laikā. "Hausengel” aprūpētāji iegūst nepieciešamās zināšanas un vienreizēju elastīgu apmācību piedāvājumu. Tas dod iespēju uzlabot savas profesionālās prasmes un kļūt pievilcīgākai potenciālajiem klientiem. Ikvienam “Hausengel” aprūpētājam pirms darba uzsākšanas ir pienākums piedalīties apmācībās. Kā mācību materiāli mūsu aprūpētājiem ir pieejama ne tikai īpaši sagatavotā mācību grāmata, bet arī daudzi dokumenti un mācību filmas ar praktiskiem padomiem.

Spotkanie opiekunki ze zleceniodawcą

Klientu piesaistīšana

“Hausengel” strādā ar tūkstošiem klientu visās federālajās zemēs. Mēs aprūpētājiem nodrošinām profesionālu klientu piesaistīšanu. Mūsu konsultantu sagatavotie piedāvājumi ir rūpīgi pielāgoti abām līgumslēdzējām pusēm. Ar to mēs izceļamies citu starpniecības aģentūru vidū. Izvēli vienmēr izdara aprūpētājs.

Sadarbības ar "Hausengel” norise

Kā izskatās sadarbība starp Hausengel, aprūpētāju un aprūpējamās personas ģimeni?

"Hausengel Holding AG" (franšīzes devējs) nodrošina aprūpētājam (franšīzes ņēmējam) uzņēmējdarbības koncepciju pret franšīzes nodevu. Aprūpētājs noslēdz franšīzes līgumu ar “Hausengel” un pakalpojumu līgumu ar klientu. Aprūpētājs kļūst par “Hausengel” franšīzes ņēmēju un pakalpojumu sniedzēju klientam (ģimenei) Vācijā. Klients norēķinās tieši ar nolīgto aprūpētāju. Arī franšīzes nodevu maksā klients aprūpētāja vārdā, un tā ir jāmaksā tikai tik ilgi, kamēr aprūpētājs ir nodarbināts.