Schliessen

Darbs uzņēmumā “Hausengel” mainīja visu

Marta Janiak

Marta Janiak

Vai darbs var būt intensīvs, aizraujošs un vienlaikus jēgpilns un motivējošs? Vai tas var aizņemt lielu daļu ikdienas un tomēr atstāt arī pietiekami daudz laika privātai dzīvei? Vai darbs ir tikai uzlikto pienākumu izpilde? Vai tas nevar pozitīvi ietekmēt savas ikdienas veidošanu ar savu personību, pašdisciplīnu, atbildību un apzinīgumu? Un visbeidzot - vai darbs pats var sagādāt prieku un gandarījumu? Nekad agrāk es uz visiem šiem jautājumiem nebūtu atbildējusi ar "jā". Viss mainījās, kad atradu darbu uzņēmumā “Hausengel".

Mans stāsts uzņēmumā “Hausengel” sākas 2010. gadā, kad tika atvērta pirmā “Hausengel” filiāle Polijā. Es atceros Poznaņas filiāli, kurā tobrīd bija tikai trīs darbinieki. Es ļoti labi atceros savas pirmās apmācības uzņēmuma centrālē Heskemā, Vācijā, kurās es sagatavojos darbam. Ar prieku atskatos uz turpmāko ļoti labo sadarbību starp Vācijas un Polijas kolēģiem, mūsu Poznaņas biroja augošajiem panākumiem, kas nostiprināja mūsu filiāles pozīciju un piešķīra tai arvien lielāku nozīmi uzņēmuma grupā.

Kopš tā laika ir noticis daudz. Uzņēmums “Hausengel” ievērojami nostiprināja savas pozīcijas Vācijas tirgū un paplašināja savu pārstāvniecību Austrumeiropā. Šobrīd Poznaņas komandā ir vairāk nekā 20 darbinieki. Septiņu gadu laikā uzņēmumā "Hausengel” man ir bijuši dažādi pienākumi, tostarp personāla atlase, franšīzes ņēmēju vācu valodas apmācība, aprūpes vadība un arī biroja vadība. Līdz ar darba pieredzi uzlabojās arī manas vācu valodas zināšanas, kuru pamatus apguvu piecu gadu ilgās filoloģijas studijās. Uzdevumu daudzveidība un iegūtās zināšanas ārkārtīgi paaugstināja manu pašapziņu.

Darbs uzņēmumā “Hausengel” ļāva man sevi realizēt arī privātajā dzīvē, un no tā necieta mans darbs. Jau divus gadus esmu laimīga māte savai meitai. Pēc bērna kopšanas atvaļinājuma uzņēmums izturējās pret mani ļoti pretimnākoši, apmierināja manas vajadzības, un man joprojām bija sajūta, ka esmu uzņēmumam vajadzīga.

Šobrīd viens no maniem uzdevumiem ir organizēt un vadīt apmācības kolēģiem visās Polijas filiālēs. Ar pilnu atdevi cenšos nodot viņiem savas līdz šim iegūtās zināšanas. Katru jauno darbinieku es sagaidu ar smaidu un iepazīstinu ar komandu.

Ar “Hausengel” man saistās ne tikai uzņēmuma nosaukums un dinamisks zīmols, bet, galvenokārt, cilvēki, draugi un vienreizēja darba atmosfēra, interesantas sarunas, gandarījums par sekmīgu rīcību, problēmu risinājumiem un palīdzības sniegšanu personām, kurām tā ir nepieciešama. Tā ir mana darba vieta, ar kuru es sevi pilnībā identificēju un lepojos.

“Hausengel” man ir atbalsts

Magdalena Gärtner
Mans piedzīvojums uzņēmuma “Hausengel” aprūpes vadības nodaļā sākās 2015. gada septembrī.

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda

Gabriella Toth
Ikviens, kas strādā ārzemēs, sapņo par dabu, kurā var aktīvi izmantot savu dzimto valodu. Es un mani kolēģi esam starp tiem laimīgajiem, kuri var izmantot savu dzimto valodu kā organisku darba sastāvdaļu: “Hausengel” ir īsta starptautiska komanda šī vārda vistiešākajā nozīmē.

Mans darbs ir ļoti daudzveidīgs un interesants

Maike Shapran
Man ir 31 gads un es strādāju uzņēmumā “Hausengel” kopš 2010. gada jūnija. Šis darbs man sniedz prieku un kolēģi ir lieliski. Mēs labi saprotamies un esam laba komanda.