Schliessen
Schliessen

Uzņēmumā “Hausengel” mani visvairāk pārsteidza atvērtība

Stefan Szablewski

Stefan Szablewski

Pēc trīs gadiem, kuros darba dēļ nepārtraukti atrados ceļā, visu nepieciešamo pārvadāju koferī un nakšņoju viesnīcās, vēlējos darbu savas dzīvesvietas tuvumā. Es meklēju aizraujošu darbu, kas atbilst manām vēlmēm - un pateicoties “Hausengel” es to atradu!

Kas mani uzņēmumā “Hausengel” pārsteidza visvairāk? Atvērtība! Ne tikai attiecībā uz starptautisko struktūru - “Hausengel” ir uzņēmums ar filiālēm septiņās Eiropas valstīs - bet arī attiecībā uz manu vecumu. Mana vecuma dēļ es, daudzuprāt, jau esmu teju nobriedis pensijai. Šī atvērtība un gatavība no “Hausengel” puses tomēr pieņemt mani darbā, kā fantastiskā uzņemšana daudz jaunākā kolektīvā mani sajūsmināja.

Draudzīga darba atmosfēra un skaidri noteiktas darba jomas un uzdevumi nodrošina to, ka uz darbu eju ar prieku. Ar savu darbu uzņēmumā “Hausengel" arī es sniedzu nelielu ieguldījumu, palīdzot vecākiem cilvēkiem un visiem, kam ir nepieciešama aprūpe, kas man arī ir ļoti svarīgi.

Darbs uzņēmumā “Hausengel” mainīja visu

Marta Janiak
Vai darbs var būt intensīvs, aizraujošs un vienlaikus jēgpilns un motivējošs? Vai tas var aizņemt lielu daļu ikdienas un tomēr atstāt arī pietiekami daudz laika privātai dzīvei? Vai darbs ir tikai uzlikto pienākumu izpilde? Vai tas nevar pozitīvi ietekmēt savas ikdienas veidošanu ar savu personību, pašdisciplīnu, atbildību un apzinīgumu? Un visbeidzot - vai darbs pats var sagādāt prieku un gandarījumu? Nekad agrāk es uz visiem šiem jautājumiem nebūtu atbildējusi ar "jā". Viss mainījās, kad atradu darbu uzņēmumā “Hausengel".

Tas, kas mani aizrāva mūsu sadarbības sākumā, katru dienu aizrauj mani no jauna!

Marzena Tylman
Es strādāju uzņēmuma “Hausengel” telefona centrālē. Godīgi sakot, tas nebija mans sapņu darbs. Bet jo ilgāk es to daru, jo vairāk saprotu, ka nekad mūžā šo darbu nemainītu pret citu. Es katru dienu dzirdu, cik pateicīgi par mūsu palīdzību un atbalstu ir aprūpētāji un to cilvēku ģimenes, kuriem nepieciešama aprūpe. Tas man ir apliecinājums tam, ka mūsu darbam ir dziļa nozīme. Šie pateicības vārdi ir kompliments, bet arī izaicinājums. Mēs nekādā gadījumā nedrīkstam pievilt cilvēkus, kuri mums uzticas.

“Hausengel” man ir atbalsts

Magdalena Gärtner
Mans piedzīvojums uzņēmuma “Hausengel” aprūpes vadības nodaļā sākās 2015. gada septembrī.