Schliessen

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda

Gabriella Toth

Gabriella Toth

Ikviens, kas strādā ārzemēs, sapņo par dabu, kurā var aktīvi izmantot savu dzimto valodu. Es un mani kolēģi esam starp tiem laimīgajiem, kuri var izmantot savu dzimto valodu kā organisku darba sastāvdaļu: “Hausengel” ir īsta starptautiska komanda šī vārda vistiešākajā nozīmē.

2012. gadā es ierados Vācijā kā Budapeštas ELTE Universitātes Bibliotēkzinātnes un informācijas zinātnes institūta doktorante ar mērķi Mārburgā pabeigt pētniecisko darbu, kas man bija nepieciešams studiju ietvaros. Tajā laikā es vēl nenojautu, ka gadu vēlāk pametīšu apgūto profesiju un sākšu strādāt pilnīgi jaunā jomā.

Tuva paziņa 2013. gadā mani informēja, ka “Hausengel GmbH” ungāru komanda meklē papildspēkus. Es izmantoju šo iespēju un uzreiz pieteicos. Es tiku pieņemta darbā un kopš tā laika atbalstu aģentūras komandu kā darbiniece ungāru nodaļā.

Ungārijā es vairāk nekā 12 gadus strādāju par bibliotēkas, informācijas un dokumentācijas darbinieci. Arī tad darbs ar cilvēkiem jau bija neatņemama mana darba sastāvdaļa. Mans darbs uzņēmumā “Hausengel” man sagādā lielu prieku, jo varu efektīvi pielietot gan iepriekšējā darbā, gan studiju laikā gūto pieredzi.

“Hausengel” kolektīvā satiekas darbinieki no vismaz 5 dažādām valstīm. Tāpēc tolerance, kā arī savstarpēja cieņa un pieņemšana mums visiem ir pašsaprotama lieta. Šie principi nosaka arī mūsu ikdienas darbu. Vai tie būtu profesionāli vai ikdienišķi jautājumi: mani kolēģi ir izpalīdzīgi un vienmēr atvērti. Mēs pastāvīgi cenšamies viens otru atbalstīt un tādējādi spējam izpildīt ikdienas darba prasības.

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda, turklāt tā ir saliedēta. Es varu godīgi teikt, ka šis ir labākais kolektīvs, kurā man jebkad ir bijusi iespēja strādāt.

Uzņēmumā “Hausengel” mani visvairāk pārsteidza atvērtība

Stefan Szablewski
Pēc trīs gadiem, kuros darba dēļ nepārtraukti atrados ceļā, visu nepieciešamo pārvadāju koferī un nakšņoju viesnīcās, vēlējos darbu savas dzīvesvietas tuvumā. Es meklēju aizraujošu darbu, kas atbilst manām vēlmēm - un pateicoties “Hausengel” es to atradu!

“Hausengel” man ir atbalsts

Magdalena Gärtner
Mans piedzīvojums uzņēmuma “Hausengel” aprūpes vadības nodaļā sākās 2015. gada septembrī.

Mans darbs ir ļoti daudzveidīgs un interesants

Maike Shapran
Man ir 31 gads un es strādāju uzņēmumā “Hausengel” kopš 2010. gada jūnija. Šis darbs man sniedz prieku un kolēģi ir lieliski. Mēs labi saprotamies un esam laba komanda.