<
Schliessen
Schliessen

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda

Gabriella Toth

Gabriella Toth

Ikviens, kas strādā ārzemēs, sapņo par dabu, kurā var aktīvi izmantot savu dzimto valodu. Es un mani kolēģi esam starp tiem laimīgajiem, kuri var izmantot savu dzimto valodu kā organisku darba sastāvdaļu: “Hausengel” ir īsta starptautiska komanda šī vārda vistiešākajā nozīmē.

2012. gadā es ierados Vācijā kā Budapeštas ELTE Universitātes Bibliotēkzinātnes un informācijas zinātnes institūta doktorante ar mērķi Mārburgā pabeigt pētniecisko darbu, kas man bija nepieciešams studiju ietvaros. Tajā laikā es vēl nenojautu, ka gadu vēlāk pametīšu apgūto profesiju un sākšu strādāt pilnīgi jaunā jomā.

Tuva paziņa 2013. gadā mani informēja, ka “Hausengel GmbH” ungāru komanda meklē papildspēkus. Es izmantoju šo iespēju un uzreiz pieteicos. Es tiku pieņemta darbā un kopš tā laika atbalstu aģentūras komandu kā darbiniece ungāru nodaļā.

Ungārijā es vairāk nekā 12 gadus strādāju par bibliotēkas, informācijas un dokumentācijas darbinieci. Arī tad darbs ar cilvēkiem jau bija neatņemama mana darba sastāvdaļa. Mans darbs uzņēmumā “Hausengel” man sagādā lielu prieku, jo varu efektīvi pielietot gan iepriekšējā darbā, gan studiju laikā gūto pieredzi.

“Hausengel” kolektīvā satiekas darbinieki no vismaz 5 dažādām valstīm. Tāpēc tolerance, kā arī savstarpēja cieņa un pieņemšana mums visiem ir pašsaprotama lieta. Šie principi nosaka arī mūsu ikdienas darbu. Vai tie būtu profesionāli vai ikdienišķi jautājumi: mani kolēģi ir izpalīdzīgi un vienmēr atvērti. Mēs pastāvīgi cenšamies viens otru atbalstīt un tādējādi spējam izpildīt ikdienas darba prasības.

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda, turklāt tā ir saliedēta. Es varu godīgi teikt, ka šis ir labākais kolektīvs, kurā man jebkad ir bijusi iespēja strādāt.

Darbs uzņēmumā “Hausengel” mainīja visu

Marta Janiak
Vai darbs var būt intensīvs, aizraujošs un vienlaikus jēgpilns un motivējošs? Vai tas var aizņemt lielu daļu ikdienas un tomēr atstāt arī pietiekami daudz laika privātai dzīvei? Vai darbs ir tikai uzlikto pienākumu izpilde? Vai tas nevar pozitīvi ietekmēt savas ikdienas veidošanu ar savu personību, pašdisciplīnu, atbildību un apzinīgumu? Un visbeidzot - vai darbs pats var sagādāt prieku un gandarījumu? Nekad agrāk es uz visiem šiem jautājumiem nebūtu atbildējusi ar "jā". Viss mainījās, kad atradu darbu uzņēmumā “Hausengel".

Tas, kas mani aizrāva mūsu sadarbības sākumā, katru dienu aizrauj mani no jauna!

Marzena Tylman
Es strādāju uzņēmuma “Hausengel” telefona centrālē. Godīgi sakot, tas nebija mans sapņu darbs. Bet jo ilgāk es to daru, jo vairāk saprotu, ka nekad mūžā šo darbu nemainītu pret citu. Es katru dienu dzirdu, cik pateicīgi par mūsu palīdzību un atbalstu ir aprūpētāji un to cilvēku ģimenes, kuriem nepieciešama aprūpe. Tas man ir apliecinājums tam, ka mūsu darbam ir dziļa nozīme. Šie pateicības vārdi ir kompliments, bet arī izaicinājums. Mēs nekādā gadījumā nedrīkstam pievilt cilvēkus, kuri mums uzticas.

Uzņēmumā “Hausengel” mani visvairāk pārsteidza atvērtība

Stefan Szablewski
Pēc trīs gadiem, kuros darba dēļ nepārtraukti atrados ceļā, visu nepieciešamo pārvadāju koferī un nakšņoju viesnīcās, vēlējos darbu savas dzīvesvietas tuvumā. Es meklēju aizraujošu darbu, kas atbilst manām vēlmēm - un pateicoties “Hausengel” es to atradu!