<
Schliessen
Schliessen

“Hausengel” man ir atbalsts

Magdalena Gärtner

Magdalena Kubiak

 Mans piedzīvojums uzņēmuma “Hausengel” aprūpes vadības nodaļā sākās 2015. gada septembrī.

Tas bija saistīts ar to, ka pārcēlos no Polijas uz Vāciju, kas bija liels notikums, kas ietekmēja visus manas dzīves aspektus. Mans tagadējais vadītājs šajā laikā mani ļoti atbalstīja. Un es varēju arī paļauties uz darba kolēģu palīdzību. Gan pati pārcelšanās, gan visas formalitātes (piemēram, palīdzība dzīvokļa meklējumos vai iestāžu apmeklējumos) - viss notika vienkārši un bez stresa. Tas nebūtu bijis iespējams bez laika, sapratnes un pacietības, ko man veltīja "Hausengel” kolēģi.

Savā dzimtenē es studēju sabiedrības veselību. Kad meklēju jaunu profesionālu izaicinājumu, man bija svarīgi atrast darbu veselības / aprūpes / veselības uzlabošanas jomā. Tikai tā es varētu turpināt vadīties pēc savām vērtībām un panākt harmoniju starp darbu, izglītību un privāto dzīvi.

Šīs vērtības man ir veselība (un daļa no tās ir sociālā labklājība), izpalīdzība, cilvēcība un vājāko aizsargāšana. Ir priekšzīmīgi, ka arī šīs - manas - vērtības uzņēmumā "Hausengel" ir vismaz tikpat svarīgas (kā teikts mūsu pamatmērķos) kā uzņēmuma rentabilitāte. Es kā darbiniece varu sevi ar to identificēt.

Pa šo laiku esmu attīstījusies uzņēmumā un ieguvusi jaunus aizraujošus uzdevumus. Par priekšrocību uzskatu arī to, ka problēmas, bažas, konfliktsituācijas, ieteikumus vai jaunas idejas vienmēr var apspriest tieši ar savas komandas vadītāju. Man vienmēr ir sajūta, ka es tieku sadzirdētu un ka mani uztver nopietni. Tas ļauj man strādāt pēc savas iniciatīvas, atbildīgi un patstāvīgi.

Protams, mūsu darbā ar cilvēkiem un viņu labā liela nozīme ir arī spēcīgām un dažkārt smagām emocijām. Man tas ļoti patīk, un tas mani aizkustina - gan pozitīvā, gan dažkārt arī negatīvā nozīmē. Ir jāuzmanās nepielaist likteņus sev pārāk tuvu. Gandrīz katru dienu es dzirdu dzīves stāstus, kas aizkustina. Tajā pašā laikā ir arī jāvēršas pret iepriekš pieņemtiem viedokļiem, klišejām vai aizspriedumiem. Tomēr galu galā mani ļoti aizkustina tas, ka esmu atradusi piemērotu risinājumu cilvēkam, kam nepieciešama aprūpe, un viņa ģimenei, un viss ir nostājies savās vietās. Galu galā, kas var būt labāks par to, ka ir veiksmīgi atrasts aprūpētājs?

Tas, kas mani aizrāva mūsu sadarbības sākumā, katru dienu aizrauj mani no jauna!

Marzena Tylman
Es strādāju uzņēmuma “Hausengel” telefona centrālē. Godīgi sakot, tas nebija mans sapņu darbs. Bet jo ilgāk es to daru, jo vairāk saprotu, ka nekad mūžā šo darbu nemainītu pret citu. Es katru dienu dzirdu, cik pateicīgi par mūsu palīdzību un atbalstu ir aprūpētāji un to cilvēku ģimenes, kuriem nepieciešama aprūpe. Tas man ir apliecinājums tam, ka mūsu darbam ir dziļa nozīme. Šie pateicības vārdi ir kompliments, bet arī izaicinājums. Mēs nekādā gadījumā nedrīkstam pievilt cilvēkus, kuri mums uzticas.

Uzņēmumā “Hausengel” mani visvairāk pārsteidza atvērtība

Stefan Szablewski
Pēc trīs gadiem, kuros darba dēļ nepārtraukti atrados ceļā, visu nepieciešamo pārvadāju koferī un nakšņoju viesnīcās, vēlējos darbu savas dzīvesvietas tuvumā. Es meklēju aizraujošu darbu, kas atbilst manām vēlmēm - un pateicoties “Hausengel” es to atradu!

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda

Gabriella Toth
Ikviens, kas strādā ārzemēs, sapņo par dabu, kurā var aktīvi izmantot savu dzimto valodu. Es un mani kolēģi esam starp tiem laimīgajiem, kuri var izmantot savu dzimto valodu kā organisku darba sastāvdaļu: “Hausengel” ir īsta starptautiska komanda šī vārda vistiešākajā nozīmē.