<
Schliessen
Schliessen

Nekavējoties. Personīgi. Nesarežģīti. Hausengel paplašina saziņu ar WhatsApp integrāciju

Mēs, Hausengel, ar prieku paziņojam par mūsu augstākās klases klientu apkalpošanas paplašināšanu. No šī brīža aprūpētāji vai cilvēki, kuri vienkārši interesējas par mūsu pakalpojumiem, var sazināties ar mūsu specializēto konsultantu komandu ne tikai pa tādiem tradicionāliem kanāliem kā tālrunis vai e-pasts, bet arī ērti un ātri, izmantojot WhatsApp.

Augstākā līmeņa klientu apkalpošana, tagad vēl tuvāk 

WhatsApp integrēšana ļauj vēl tiešāk, personīgāk un vienkāršāk apmainīties ar informāciju. Tagad jums ir iespēja sazināties ar mūsu komandu tieši, veicot tikai vienu klikšķi. Šī jaunā funkcija uzsver mūsu apņemšanos vienmēr nodrošināt mūsu aprūpētājiem un ieinteresētajām personām pirmklasīgu apkalpošanu un visaptverošu atbalstu.

Elastība un tuvums - visaptveroša aprūpe

WhatsApp izmantošana paver jaunas saziņas iespējas gan mājās, gan ceļā. Šī elastība atbalsta mūsu mērķi vienmēr būt līdzās saviem aprūpētājiem un vienmēr būt tuvu viņu individuālajām vajadzībām. Esot pieejamam ar WhatsApp starpniecību, personīgās problēmas var risināt vēl ātrāk un individuālāk, kas kopumā uzlabo atbalstu.

Numurs aprūpētājiem: +49 163 7426090

Tagad jūs varat saglabāt mūsu jauno WhatsApp numuru un izmantot mūsu paplašinātā klientu apkalpošanas servisa priekšrocības vai vienkārši noklikšķiniet uz šādas saites un sākt tiešu dialogu ar mums: Start WhatsApp with Hausengel. Vienkārši rakstiet mums vācu valodā vai savā dzimtajā valodā!

Bet tas vēl nav viss - mēs uzrunājam arī ģimenes Vācijā, klientus vai ikvienu, kas interesējas par diennakts aprūpi. Tagad arī šie cilvēki var sazināties ar mums personīgi un ātri, izmantojot atsevišķu WhatsApp numuru.

"Izmantojot WhatsApp, mēs nodrošinām tūlītēju, vienkāršu un personisku saziņu. Mums tas ir ne tikai tehnoloģisks sasniegums, bet galvenokārt mūsu apņemšanās piedāvāt mūsu aprūpētājiem vislabāko katrā aprūpes darba posmā. Dažreiz palīdzība un atbalsts ir nepieciešams ātri. Īpaši tad, ja strādājat ārpus mājām vai ceļojat. Šajā kontekstā WhatsApp ir praktisks risinājums, kas ļauj mūsu aprūpētājiem ātri un efektīvi reaģēt uz radušajām situācijām." Stāsta Juliane Bohl, Hausengel izpilddirektore. "Šī saziņas kanāla zemais kavēšanās slieksnis padara saziņu ar mums vēl ātrāku un vieglāku un palīdz mums kā pakalpojumu sniedzējam būt pieejamiem un sasniedzamiem," rezumē Bohl.