<
Schliessen
Schliessen

Dzīvīgs jaunā gada sākums: kā sasniegt savus mērķus un kas Jums palīdz to sasniegt?

Daudziem cilvēkiem gada sākums ir labu apņemšanos laiks. Viņi izvirza sev mērķus nākamajam gadam un ir pilnībā motivēti uzsākt darbu. Labi nodomi tiek ātri izteikti, bet kā nodrošināt, lai tie netiktu ātri aizmirsti? 2024. gads ir ķīniešu zodiaka zīmē - pūķa zīmē, kas nozīmē izaugsmi un spēku. Neatkarīgi no tā, vai Jūs ticat horoskopiem vai nē, mēs vēlam Jums un visiem mūsu mājas eņģeļu aprūpētājiem, lai Jūs īstenotu savas vēlmes un sasniegtu mērķus - un mēs, protams, vēlamies Jūs aktīvi atbalstīt, cik vien spējam! Vai arī jūs tiecaties pēc pozitīvām pārmaiņām? Tad Jums varētu noderēt šādi padomi.

Skaidru un konkrētu mērķu formulēšana ir panākumu atslēga. Tā vietā, lai pieņemtu neskaidras rezolūcijas, ir svarīgi apsvērt, kad un kā tiks panāktas pārmaiņas. Ļoti svarīga ir godīga pašrefleksija par to, cik ļoti mums patiešām rūp konkrēti mērķi. Piemēram, vai Jūs vēlaties nopelnīt vairāk naudas? Cik tieši? Un kad? Jums kā Hausengel aprūpētājam tas patiešām ir ļoti rūpīgi jāapsver. Pirms pieņemat darbā Vācijā, Jūs nosakāt, kādos apstākļos vēlaties strādāt. Tas Jūs motivē, ļauj Jums plānot savus mērķus un sniedz Jums drošību!

Neatkarīgi no tā, kāds ir Jūsu mērķis, sāciet ar maziem soļiem un izvirziet sev reālus mērķus. Ceļš uz panākumiem var būt bedrains, bet neveiksmes jāuzskata par procesa sastāvdaļu. Spēja paredzēt neveiksmes un sagatavoties tām palielinās Jūsu izredzes gūt panākumus. Piemēram, esat nolēmis labāk iemācīties runāt vāciski un esat apmeklējis valodas kursus? Tas ir lieliski! Bet praksē tas neveicas tik labi, kā bijāt iedomājies? Esiet pacietīgi pret sevi un turpiniet praktizēt - redzēsiet, ka, ja turpināsiet, ar laiku kļūsiet labāks. Uzslavējiet sevi par drosmi apgūt kaut ko jaunu! Lai saglabātu motivāciju, ir jāatzīmē pat nelieli panākumi.

Vēl viens ieteikums ir veidot sabiedrotos un iesaistīt draugus un paziņas savu mērķu sasniegšanā. Ideju apmaiņa ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem vai atbalstītājiem var stiprināt Jūsu apņemšanos un atvieglot mērķu sasniegšanu. Runājiet ar citiem par to, kas Jūs uzvedina un ko Jūs vēlētos mainīt savā dzīvē. Ja, piemēram, vēlaties sākt jaunu karjeru un labi nopelnīt kā aprūpētājs, vienlaikus gūstot pieredzi ārzemēs, tad mēs, Hausengel, esam tie cilvēki, ar kuriem par to vajadzētu runāt. Mēs Jūs atbalstīsim visos aspektos, jo kopā mēs varam sasniegt daudz vairāk nekā tad, ja mēs to darītu vieni.

Novēlam Jums dzīvespriecīgu jaunā gada sākumu un ceram, ka Jūs nekad nezaudēsiet šo impulsu.