<
Schliessen
Schliessen

Mans sapnis ir piepildījies!

Valentina Stomina, Rezekne

Valentina Stomina

Par Hausengelu pirmo reizi dzirdēju pirms sešiem gadiem. Tās bija lieliskas atsauksmes! Tikai šogad man paveicās strādāt ar Hausengelu. Mans sapnis ir piepildījies! Un es to nemaz nenožēloju, jo uzņēmums piedāvā atbalstu ar visām nepieciešamajām formalitātēm, dod iespēju izvēlēties klientu un pašam izlemt, cik daudz tu vēlies nopelnīt. Tagad es iesaku Hausengel arī citiem!

Visam, kas dzīvē notiek, ir savs iemesls

Indra Vitkauskiene, Elektrėnai
»Sadarbība ar "Hausengel” man ir tālākizglītības un pašattīstības iespēja. Gan valodas kursi, gan e-apmācības par aprūpi man ir devuši ļoti daudz: savās acīs es esmu ļoti augusi. Tas man ir ļoti palīdzējis ne tikai profesionālajā ziņā, bet arī komunikācijas jomā, un iegūto zināšanu dēļ man ir kļuvis daudz vieglāk strādāt. Piemēram, valodas kursos es īsā laikā iemācījos vairāk nekā patstāvīgi no grāmatām vairāku gadu garumā. Ar to es ļoti lepojos.«

Es priecājos, ka varu sadarboties ar “Hausengel"

Zofia Machoń, Lubartów
Kad es uzzināju un sapratu, kādi ir sadarbības modeļi, es izvēlējos pašnodarbinātību, jo tas man bija visizdevīgāk. Man nemaz nebija bail, jo es zināju, ka “Hausengel” uzrauga visas ar iestādēm saistītās formalitātes. Uzņēmums veic visas formalitātes. Man par to nevajag uztraukties un nerodas nekādas ar to saistītas problēmas. Es priecājos, ka varu sadarboties ar “Hausengel", jo uzņēmums rūpējas par visām formalitātēm un man Vācijā sniedz lielu drošību.