<
Schliessen
Schliessen

Latviešu aprūpētāji Vācijā

Vācijā arvien vairāk ģimeņu izvēlas aprūpi mājās, ko nodrošina aprūpētāji no ārzemēm. Bieži vien šos aprūpētājus mēdz dēvēt par "Polijas aprūpētājiem". Šis termins ir kļuvis par vispārpieņemtu apzīmējumu ļoti specifiskam vecāka gadagājuma cilvēku aprūpes veidam: sievietes vecumā no 20 līdz 60 gadiem no kādas Austrumeiropas valsts dzīvo vecāka gadagājuma cilvēku mājsaimniecībās Vācijā, lai sniegtu viņiem aprūpi un palīdzību mājās.

Latviešu aprūpētāji Vācijā

Tomēr ne visas aprūpētājas nāk no Polijas, bet arī, piemēram, no Lietuvas, Ungārijas, Horvātijas, Rumānijas vai citām Austrumeiropas valstīm. Iemesli, kādēļ aprūpes darbinieki nāk no Polijas, ir šādi: dalībvalstīm, kas ES  pievienojās 2004. gadā, noteikumi par darba ņēmēju brīvu pārvietošanos stājās spēkā tikai 2011. gada maijā. Aprūpes pakalpojumu sniedzēji no  Austrumeiropas valstīm,  kuras  pievienojās vēlāk - Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Ungārijas un citām - saskārās ar tirgu, kurā jau ilgu laiku dominēja Polijas pakalpojumu sniedzēji.

Hausengel filiāles tika izveidotas daudzās ES valstīs: Polijas, Lietuvas, Ungārijas, Bulgārijas, Horvātijas, Rumānijas, Ungārijas, Horvātijas. Darba ņēmēju brīvas pārvietošanās princips garantē iespēju brīvi izvēlēties valsti un sadarbības veidu. Neatkarīgi no tā, no kuras ES valsts nāk aprūpes darbinieki, Hausengel viņiem piemēro vienādus sadarbības nosacījumus.

Svarīgi uzsvērt, ka, lai gan Hausengel vēl nav stacionāra biroja Latvijā, arvien vairāk aprūpētāju ar mūsu aģentūras starpniecību sadarbojas ar ģimenēm Vācijā. Nozīmīga atzinība mums ir uzticības un apmierinātības pieaugums, sadarbojoties ar mums, ne tikai no aprūpētājiem no Lietuvas, bet arī no Latvijas. Kā piemēru var minēt aprūpētāju no Rēzeknes (Latvija) Inu Kravali. Inas kundze ir gandarīta par Hausengel ieteikumu no savas paziņas puses un par lēmumu sadarboties ar šo aģentūru: "Esmu ļoti apmierināta ar sadarbību ar Hausengel, jo šeit strādā kompetenti konsultanti. Man vissvarīgākais ir tas, ka Hausengel katram aprūpētājam meklē piemērotāko darbu. Paldies par sadarbību! - saka Ina Kravale no Latvijas. Arī Velga Ansones kundze no Latvijas ir gandarīta par lielisko sadarbību ar Hausengel. Ansones kundzei vissvarīgākais ir godīgais sadarbības veids un visa Hausengel organizācija. "Esmu ļoti pateicīga par detalizēto informāciju un pārskatāmo pasūtījumu noformēšanu. Strādājot ar Hausengel, man vienmēr ir drošības sajūta" - Ansones kundze ir gandarīta

Ar mūsu latviešu un krievu valodā runājošajiem konsultantiem var sazināties pa tālruni no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.30 līdz 17.30, zvanot uz tālruņa numuru: +49 6424 92 83 70. Mēs esam šeit, lai jūs uzklausītu!

Если вы довольны нами, порекомендуйте нас другим - и получите бонус в размере 200 евро за вашу рекомендацию!

Защитите свой бонус прямо сейчас!