<
Schliessen
Schliessen

Vecāka gadagājuma cilvēku aprūpētāja profesija Latvijā kļūst arvien populārāka

Aprūpētāju palīdzība nepieciešama cilvēkiem, kuri vecuma vai garīgu un fizisku traucējumu dēļ nespēj veikt ikdienas mājas darbus un sevi apkopt, tāpēc jāpalīdz nomazgāties, apmeklēt tualeti, apģērbties, noģērbties, pagatavot ēdienu un paēst.

Ja cilvēks ir novājināts vecuma vai invaliditātes dēļ, var būt lietderīgi vērsties pēc aprūpes mājās pie vecāka gadagājuma cilvēku aprūpes darbiniekiem. Aprūpe mājās ir arvien nepieciešamāks sociālais pakalpojums, jo cilvēki noveco, daudzi ir slimi un ģimenes locekļi ne vienmēr spēj aprūpēt savus tuviniekus.

Vecāka gadagājuma cilvēku aprūpētāja

Latvijā arvien populārāka kļūst vecāka gadagājuma cilvēku aprūpētāja profesija. Aprūpētāji labprāt izvēlas doties uz Vāciju, jo ir pārliecināti par labu atalgojumu un legāla darba iespējām. Tirgū ir izveidojušies arī vairāki uzņēmumi, kas palīdz meklēt un organizēt darbu Vācijā un piedāvā interesantu un ienesīgu darbu kā starpnieki. Diemžēl ne katra no šīm aģentūrām ir uzticama. Kā izvairīties no krāpšanas? Kā izvēlēties labāko? Uz ko jums būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties aģentūru? Lūk, daži noderīgi padomi!

 • Tīmekļa vietne - katram nopietnam uzņēmumam ir jābūt tīmekļa vietnei ar visu svarīgo informāciju par uzņēmumu, tā piedāvājumu, kontaktinformāciju un atbilstošu nospiedumu.
 •  Daudzu gadu pieredze nozarē - aiz daudzu gadu pieredzes parasti slēpjas labi strukturēti procesi, pārredzami un juridiski droši līgumi, izstrādāti sadarbības noteikumi un apmierināti klienti.
 • Līgumiem - tiem jābūt pārredzamiem un divvalodīgiem.
 •  Nav maksu par izmitināšanu - uzņēmumiem būtu jāiekasē maksa par izmitināšanu tikai no ģimenēm. Aprūpētājam būtu jāsaņem taisnīga neto atlīdzība, par kuru panākta vienošanās.
 • Pieejamība visu diennakti - Katra laba aģentūra nodrošina, ka tās konsultanti ir sasniedzami visu diennakti ārkārtas gadījumos, lai sniegtu palīdzību un risinātu problēmas.
 • Apdrošināšana - jebkurā sadarbības formā aģentūrai ir jāpiedāvā konsultantiem apdrošināšana. Īpaša uzmanība jāpievērš pienācīgai veselības apdrošināšanai (nevis ceļojuma veselības apdrošināšanai).
 • Apbalvojumi un balvas - ir vērts pievērst uzmanību tam, vai uzņēmums ir atzīts vai saņēmis nozares pētniecības institūtu vai žurnālu balvas par saviem pakalpojumiem, ētisku un morālu rīcību vai piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Hausengel ir aprūpētājiem draudzīgs uzņēmums. Jau vairāk nekā 18 gadus mēs ļoti veiksmīgi sekojam savai misijai un nepārtraukti attīstāmies, domājot par mūsu aprūpētājiem. Šogad uzņēmums jau trešo reizi tika apbalvots nozares konkursā "Vācijas labākais". Starp 20 000 novērtētajiem uzņēmumiem tieši Hausengel, pateicoties daudzajām pozitīvajām klientu atsauksmēm, atkal ieguva šo balvu. Mūsu klientu apmierinātība ir nenovērtējama un motivē mūs vienmēr veikt savu darbu augstā līmenī.

Ja arī Jūs izvēlaties strādāt ar Hausengel, varat sagaidīt:

 • Ļoti labi finanšu nosacījumi
 • Auditēti un pārredzami līgumi
 • Pilnīgs atbalsts no mūsu pieredzējušiem konsultantiem, kā arī medicīnas speciālistiem.
 • Bezmaksas tālākizglītība mājas aprūpes jomā
 • Atbalsts vācu valodas kursos
 • Vācijas veselības apdrošināšana, kā arī civiltiesiskās atbildības un nelaimes gadījumu apdrošināšana

Zvaniet mums vai aizpildiet kontaktformu, lai uzzinātu vairāk!