<
Schliessen
Schliessen

Priecīgs Ziemassvētku pārsteigums Hausengel aprūpētājiem: Ziemassvētku loterijā vinnē 300 eiro!

Svētku sezona ir pavisam tuvu, un mēs Hausengel vēlamies sveikt mūsu uzticīgos aprūpētājus pienācīgi. Tāpēc esam sagatavojuši ekskluzīvu Ziemassvētku konkursu, lai sniegtu jums iespēju sākt Jauno gadu ar papildu iemeslu svinībām! Un kas gan var būt labāks veids, kā to izdarīt, ja ne 300 eiro balva? 

Mēs vēlamies, lai viss Jūsu smagais darbs un centība, ko ieguldāt aprūpes pakalpojumu sniegšanā, tiktu pienācīgi novērtēti. Ziemassvētku balvu izloze ir mūsu veids, kā pateikt „Paldies“ un izrādīt atzinību par Jūsu nepārtraukto atbalstu.

Viss, kas Jums jādara, lai piedalītos konkursā, ir jāpieņem piedāvājums Vācijā, kas ietilpst laikposmā no 2023. gada 23. decembra līdz 2024. gada 1. janvārim, un jābūt gatavam sniegt mums fotogrāfiju vai video ar nelielu atsauci sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Tiklīdz Jūs izpildīsiet šo nosacījumu, Jūs automātiski tiksiet iekļauts loterijā.

Astoņi laimīgie uzvarētāji, kuri saņems 300 eiro, tiks izlozēti 2024. gada 9. janvārī. Paziņojums tiks publicēts sociālajos plašsaziņas līdzekļos un tieši pa tālruni. - Priecāsimies, ja mums tiks nosūtīts īss laimīgo saņēmēju video/foto ar īsu norādi.

Tāpēc nepalaidiet garām iespēju gada sākumā iegūt papildu neplānotu peļņu

Neaizmirstiet: Papildus iespējamajai 300 eiro balvai Jūs saņemsiet vēl 300 eiro kā brīvdienu bonusu. Visiem aprūpētājiem, kuri ir norīkojumā no Ziemassvētku vakara (24. decembra) līdz Ziemassvētku otrajai dienai (2023. gada 26. decembris) un no Jaungada vakara (2023. gada 31. decembris) līdz Jaungada dienai (2024. gada 1. janvāris), ir iespēja pieņemt īpaši ienesīgus piedāvājumus. Tas ir tāpēc, ka arī svētku dienās pieprasījums Vācijā ir augsts, un pateicība par Jūsu īpašo atdevi un smago darbu tiek uzsvērta ar papildu svētku prēmiju: par Jaungada vakaru un Ziemassvētkiem Jūs gaida īpaši maksājumi 150 eiro apmērā katrs, t. i., 300 eiro papildus.

Ko Jūs darītu ar papildu 600 eiro jaunajā gadā? Nepalaidiet garām šo iespēju to atklāt!

Mēs novēlam visiem dalībniekiem veiksmi un gaišu, sirsnības un prieka pilnu Ziemassvētku laiku!