<
Schliessen
Schliessen

Iespēju pilna vasara: kāpēc šobrīd ir vērts strādāt par aprūpētāju.

Lai gan daudzi cilvēki vasaras mēnešos dodas atvaļinājumā, Jums ir iespēja šo laiku izmantot gudri un ievērojami palielināt savu budžetu. 

Tagad ir ideāls laiks, lai strādātu ar Hausengel. Mūsu aprūpētāji ir mūsu misijas pamatā, un mēs vēlamies Jums parādīt, kāpēc darbs vasarā ir īpaši izdevīgs.

Elastīgi norīkojumi - Jūs izlemjat

Hausengel uzņēmumā mēs augstu vērtējam cieņu un pašnoteikšanos. Kā patstāvīgajam aprūpētājam Jums ir brīvība pašam izlemt, cik ilgi Jūs vēlaties uzņemties darbu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iesaistīties tikai uz dažām nedēļām vai strādāt vairākus mēnešus - mēs piedāvājam jums piemērotu uzdevumu. Šī elastība ļauj Jums pielāgot darbu Jūsu personīgajām vajadzībām un finanšu plānošanai. Atcerieties: vasarā pieprasījums pēc atbalsta ir īpaši liels. Jums ir brīva izvēle un plašs iespējamo darbu klāsts. Izmantojiet šīs priekšrocības un nodrošiniet sev ienesīgu darbu vasarā!

Lai gan daudzi cilvēki vasaras mēnešos dodas atvaļinājumā, Jums ir iespēja šo laiku izmantot gudri un ievērojami palielināt savu budžetu. 

Vasaras konkurss: lieliskas naudas balvas, ko vinnēt

Lai padarītu vasaras periodu vēl pievilcīgāku, esam izsludinājuši arī ekskluzīvu vasaras konkursu. Visiem aprūpētājiem, kuri pieņems piedāvājumu laikposmā no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. augustam, ir iespēja laimēt lieliskas naudas balvas. Viņi var saņemt mājās papildu 150 eiro! Tas ir mūsu īpašs veids, kā pateikties Jums par Jūsu vēlmi un apņēmību vasaras mēnešos. Iedomājieties, ka jūs ne tikai gūstat stabilus ienākumus, bet arī konkursa kārtībā varat saņemt papildu finansiālu prēmiju. Izmantojiet šo unikālo iespēju, lai padarītu savu vasaru neaizmirstamu.

Bonusu sistēma apbalvo Jūsu lojalitāti

Turklāt katrs Hausengel aprūpētājs tiek atalgots par lojalitāti, jo mēs zinām, ka Jūsu darbs ir prasīgs un vērtīgs. Sākot strādāt pie mums, Jūs automātiski tiekat iekļauts mūsu prēmiju sistēmā. Tas nozīmē:

  • 180 dienas gadā: Ja Jūs kā Hausengel aprūpētājs nostrādāsiet 180 dienas gadā, Jūs saņemsiet prēmiju 50 eiro apmērā.
  • 250 dienas gadā: Ja vienā gadā nostrādāsiet 250 dienas, papildus 50 eiro Jūs saņemsiet vēl 80 eiro.

Vislabākais šajā visā? Jums par neko nav jāuztraucas - mēs automātiski saskaitām Jūsu dienas, lai Jūs varētu pilnībā koncentrēties uz aprūpes uzdevumiem. Jo ātrāk sāksiet, jo ātrāk saņemsiet atlīdzību. Izmantojiet šo iespēju un sāciet tagad!

Jūsu apņēmība un centība ir pelnījušas, lai tiktu atzītas un taisnīgi atalgotas. Ņemot vērā daudzās priekšrocības, ko Hausengel Jums piedāvā, un papildu iespējas vasaras mēnešos, tagad ir īstais laiks sākt strādāt par aprūpētāju. Mēs ar nepacietību gaidām Jūs mūsu Hausengel ģimenē un vēlamies kopā radīt veiksmīgu vasaru.