<
Schliessen
Schliessen

Hausengel saņem TOP 100 zīmogu - kāpēc ir vērts strādāt tikai ar labākajiem nozarē

Mēs, Hausengel komanda, ar prieku un lepnumu paziņojam, ka esam saņēmuši prestižo TOP 100 balvu par izcilu inovāciju. Šis prestižais apbalvojums apliecina mūsu kā pioniera un līdera pozīciju aprūpes un atbalsta nozarē. No tā ieguvēji ir arī mūsu aprūpes darbinieki.

Foto: Ranga Jogešvars personīgi apsveic Hausengel valdes locekli Julianu Bolu (Juliane Bohl) ar prestižā TOP 100 zīmoga piešķiršanu Vācijas MVU samitā Augsburgā.

Ranga Jogešvars personīgi apsveic Hausengel valdes locekli Julianu Bolu (Juliane Bohl) ar prestižā TOP 100 zīmoga piešķiršanu Vācijas MVU samitā Augsburgā.

Ranga Jogešvars personīgi apsveic Hausengel valdes locekli Julianu Bolu (Juliane Bohl) ar prestižā TOP 100 zīmoga piešķiršanu Vācijas MVU samitā Augsburgā.

Cienījamais zinātnes žurnālists kā mentors jau 30. reizi piedalās inovāciju konkursā. Kategorijā "Inovāciju klimats" mēs spējām pārliecināt ar iespaidīgiem sasniegumiem zinātniskajā atlasē. TOP 100 zīmoga piešķiršana ir ārkārtēja atzinība, un mēs par to ļoti priecājamies! Arī mūsu aprūpes darbinieki gūst no tā labumu, jo mēs uzskatām, ka viņiem jāstrādā tikai ar labākajiem nozarē. Kāpēc? Lūk, daži pārliecinoši iemesli:

Mūsu inovatīvais spēks: Hausengel inovācijas un progress ir viens no svarīgākajiem darba kārtības jautājumiem. Mēs esam pazīstami ar savu tālredzīgo domāšanu un spēju vienmēr būt vērsti uz jaunākajiem attīstības virzieniem. Piemēram, pašlaik mēs strādājam pie jaunas CRM sistēmas. Šī tehnoloģiskā attīstība ļauj mums piedāvāt saviem aprūpētājiem optimālu darba vidi. Viņi var ievadīt savas vēlmes un prasmes profilā, un, kad tiek reģistrēta vajadzība, viņiem automātiski tiek atlasītas atbilstošas piedāvājuma iespējas. Tas ļauj efektīvi un pārredzami organizēt veicamos uzdevumus, lai jūs kā aprūpētājs varētu optimāli plānot savu veicamo pienākumu laiku.

Visaptverošs atbalsts: ar mums jūs esat uzmanības centrā. Kā Hausengel aprūpētājs jūs saņemat visaptverošu atbalstu visos darba aspektos. Mēs ne tikai rūpējamies par jūsu uzdevumu plānošanu un organizēšanu, bet arī piedāvājam jums dažādas tālākizglītības un profesionālās izaugsmes iespējas. Turklāt mēs sniedzam jums arī emocionālu un sociālu atbalstu, jo mēs zinām, ka spēcīga un atbalstoša kopiena ir ļoti svarīga.

Juridiskais un sociālais līdzsvars: mūsu sadarbība balstās uz sociālo un juridisko līdzsvaru. Mēs nopietni izturamies pret mūsu aprūpes darbinieku interesēm un vajadzībām un esam apņēmušies nodrošināt taisnīgu un aizsargātu attieksmi pret viņiem. Tādēļ mēs esam apņēmušies ievērot DIN SPEC 33454 standartu, kas nosaka skaidras vadlīnijas aprūpes darbinieku un aprūpes pakalpojumu sniedzēju sadarbībai. Sadarbojoties mēs kopīgi veidojam uzticības, atklātības un savstarpējas cieņas atmosfēru.

TOP 100 balva ir apliecinājums mūsu centieniem un stimuls turpināt strādāt pēc iespējas labāk. Mēs vēlamies iedrošināt aprūpes darbiniekus strādāt tikai ar labākajiem un inovatīvākajiem nozares uzņēmumiem. TOP 100 zīmoga piešķiršana apliecina, ka esam aprūpes un atbalsta nozares pionieris un vadošais uzņēmums. Strādājot kopā ar mums, aprūpes darbinieki gūst labumu no spēcīga sadarbības tīkla, visaptveroša atbalsta un inovācijas un izaugsmi veicinošas vides.