<
Schliessen
Schliessen

Hausengel papildina savu portfolio ar Čehijas filiāli

Uzņēmums Hausengel turpina izaugsmi un tagad darbojas arī Čehijā. Šis solis ir ne tikai nozīmīgs pagrieziena punkts mūsu uzņēmumam, bet arī apliecinājums mūsu inovatīvajam spēkam un nepārtrauktai izaugsmei. 

Tagad Hausengel meklē arī piemērotus aprūpētājus no Prāgas.

Mūsu tirgus paplašināšanai Austrumeiropā, iekļaujot Čehiju, ir vairāki iemesli. Pirmkārt, mēs vienmēr meklējam vairāk kvalificētu aprūpētāju, jo pieprasījums pēc senioru aprūpes Vācijā ir ļoti liels un turpina pieaugt. Saskaņā ar Federālā statistikas biroja datiem līdz 2035. gadam Vācijā aptuveni 6,8 miljoniem cilvēku būs nepieciešama aprūpe, un lielākā daļa no viņiem tiks aprūpēti mājās (avots: www.destatis.de/DE/Themen/Gesellschaft-Umwelt/Gesundheit/Pflege/aktuell-vorausberechnung-pflegebeduerftige.html). Aprūpe 24 stundas diennaktī Vācijā jau tagad ir svarīgs atbalsta avots, un aprūpētājiem no Centrāleiropas un Austrumeiropas tas paver daudz iespēju.

No otras puses, Čehijas ģeogrāfiskais tuvums Vācijai ir liela priekšrocība. Kultūras līdzības starp Vāciju un Čehiju palīdz aprūpētājiem ātri un viegli iejusties Vācijas vidē, piemēram, tāpēc, ka viņi jau labi runā vācu valodā. Vēl viens iemesls, kas mums ir īpaši tuvs, ir Čehijā valdošā orientācija uz ģimeni un vecāka gadagājuma cilvēku novērtēšana. Čehijas kultūrā tiek uzsvērtas ģimenes vērtības un rūpes par vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas lieliski saskan ar Hausengel principiem.

Hausengel izpilddirektors un dibinātājs Simons Vencs (Simon Wenz) uzsver: "Mūsu paplašināšanās Čehijā ir vēl viens apliecinājums mūsu apņēmībai veicināt kvalitatīvu aprūpi un ģimenes vērtības visā Eiropā. Mēs esam lepni paplašināt savu tīklu un ļoti ceram uz sadarbību ar Čehijas aprūpētājiem."

Mēs, Hausengel, esam pārliecināti, ka šis solis ne tikai veicinās mūsu izaugsmi, bet arī palīdzēs mums saglabāt un turpmāk attīstīt mūsu augstos kvalitātes standartus.