<
Schliessen
Schliessen

Hausengel dubulto ieteikuma bonusu: dubultojiet ieguvumu un dariet labu!

Vai Jūs zinājāt, ka Hausengel dubulto bonusu par ieteikumiem? Tas nozīmē, ka Jūsu ieteikums tagad atmaksājas divreiz! Baudiet 200 eiro par katru veiksmīgu ieteikumu. Ja jau esat ar mums sadarbojies, tad Jūs zināt par mūsu pakalpojumiem un daudzajām priekšrocībām, ko piedāvā Hausengel franšīzes sistēma, piemēram, šādas priekšrocības:

  • Ienesīgi līgumi Vācija

  • Pievilcīgas peļņas iespējas

  • Legāls darbs un droši līgumi

  • Atbalsts visu diennakti

  •  Visu formalitāšu pārņemšana

Mūsu padoms: Ja jau esat apmierināts ar mūsu pakalpojumiem, iesakiet mūs citiem. Dalieties savā pozitīvajā pieredzē ar kādu labu draugu, kuram arī ir drosme un vēlme strādāt par aprūpētāju Vācijā. Tas ir tā vērts! Jūs darīsiet pakalpojumu ne tikai sev, bet arī saviem draugiem. Jūsu uzticība mums nozīmē ļoti daudz.

Šeit lasiet Hausengel aprūpētāju atsauksmes un uzziniet, kāpēc viņi jebkurā laikā ieteiktu strādāt ar Hausengel. Marija, viena no mūsu apmierinātajām aprūpētājām, saka: “Es ieteicu Hausengel savai kaimiņienei. Viņa, tāpat kā es, ir salīdzinoši neatkarīga - bērni jau ir izauguši. Hausengel es patiešām novērtēju par to, ka varu brīvi izlemt, kad un cik bieži doties uz Vāciju un ko vēlos nopelnīt. Sadarbība ir uzticama - vienmēr ir kāds pieejams, un Hausengel ir ļoti labi organizēts. Es ieteiktu šo uzņēmumu arī bez prēmijas - bet, protams, šādā veidā tas ir īpaši lieliski! Kad pienāks laiks, es izmantošu 200 eiro, lai nopirktu sev ko jauku.”

Ja Jūs, tāpat kā Marija, bijāt ar mums apmierināts, iesakiet mūs citiem, un mēs Jums pateiksimies ar 200 eiro. Ar visiem nosacījumiem varat iepazīties šeit: Uz ieteikuma veidlapu.