<
Schliessen
Schliessen

Ekspertu padomi Hausengel aprūpētājiem

Hausengel franšīzes ņēmēji var izmantot ekspertu konsultācijas. Aprūpes darbu veic cilvēki ar dažādu pieredzi. Aprūpētāji, kas strādā Vācijā, norīkojuma laikā var saskarties ar daudzām negaidītām situācijām, ar kurām viņiem ātri jāspēj tikt galā. Bieži vien tad nav neviena, kas varētu sniegt ekspertu padomu un konsultāciju par to, kā vislabāk rīkoties problēmsituācijā, jo īpaši tāpēc, ka dažkārt ir nepieciešamas profesionālas zināšanas. Pat pieredzējušiem aprūpētājiem var būt nepieciešama konsultācija.

Ekspertu padomi Hausengel aprūpētājiem

Tomēr Hausengel franšīzes ņēmējiem, kuriem ir visaptveroša aprūpe, nav jābaidās. Viņi saņem profesionālu atbalstu visos problēmjautājumos. Konsultācijas pa tālruni sniedz kvalificēti medicīniski apmācīti aprūpes darbinieki un Vācijas aprūpes dienesta darbinieki. Konsultācijas ir paredzētas aprūpētājiem, kuri vēlas saņemt atbildes uz jautājumiem par aprūpi norīkojuma laikā Vācijā, un tās nav medicīniskas konsultācijas, bet tās sniedz kvalificētas personas ar atbilstošu apmācību un pieredzi. Mūsu konsultanti piedāvā savas zināšanas bez maksas un palīdz atrisināt uzdevuma laikā radušās problēmas. Neatkarīgi no tā, vai tā ir problēma ar aprūpes saņēmēju vai neparedzēta situācija uzdevuma laikā, mēs esam gatavi jums palīdzēt.

Kā tas darbojas? Katram aprūpētājam ir savs personīgais padomdevējs, kas vienmēr ir pirmā kontaktpersona Hausengel  pie kuras vērsties. Ja rodas kādi jautājumi, vispirms sazinieties ar viņiem. Tiešie kontakti ar visiem konsultantiem ir atrodami mūsu tīmekļa vietnē. Tūlītēja konsultācija ir pieejama mūsu darba laikā, t. i., no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.30 līdz 17.30. Pieprasījumi, kas tiks saņemti ārpus šīm stundām un brīvdienās, tiks izskatīti pēc iespējas ātrāk nākamajā darba dienā. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt saviem aprūpētājiem, kad vien mēs viņiem esam vajadzīgi.