<
Schliessen
Schliessen

Vienmēr jāspēj būt objektīvai un jāspēj izvērtēt situācija ar vēsu prātu

Eva Ioņina

Šoreiz savā pieredzē par sadarbību ar Hausengel dalās mūsu aprūpētāja Eva Ioņina. Sadarbība ar Evu aizsākās ša gada februārī. Jau no pirmās sarunas bija skaidrs, ka ir darīšana ar nosvērtu un racionālu prātu. Un kāds tur brīnums, ja viņas pamatprofesija, tāpat kā daudzām citām mūsu aprūpētājām, nav saistīta ar aprūpi, proti, viņa  ir grāmatvede. Izvēli darboties aprūpes jomā  viņa izdarīja, jo iepriekš bija pieredze kā mājsaimniecības palīdzei vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Bet kādā veidā aprūpētāja uzzinājusi par Hausengel? Par Hausengel Evai pastāstījusi kursabiedrene, kura mūsu firmu ieteikusi kā uzticamus sadarbības partnerus. Šeit mēs atkal varam pārliecināties par to, cik labi strādā ieteikums no reāliem cilvēkiem. Jautāta par šīs profesijas plusiem un mīnusiem viņa saka, ka pats grūtākais šajā profesijā ir tas, ka katru reizi ir jāpielāgojas ģimenei un cilvēki, kurus tu aprūpē ir dažādi un ar dažādām vajadzībām. Viņasprāt tas ir pats lielākais izaicinājums atrast gan emocionālu, gan fizisku kontaktu, lai būtu komfortabli abām iesaistītajām pusēm. Vienmēr jāspēj būt objektīvai un jāspēj izvērtēt situācija ar vēsu prātu. Aprūpētājas darba pozitīvā puse ir gandarījums. Pēc Evas domām vislielākais gandarījums ir tad, ja viņa ir palīdzējusi cilvēkam atveseļoties pēc operācijas vai kādas smagas saslimšanas un cilvēks atgūst spēju būt patstāvīgs. Rehabilitācija ir smags un garš process, kurā cilvēkam nepieciešams gan morāls, gan fizisks atbalsts. Ir svarīgi, arī tas, ka aprūpējamo personu piederīgie novērtē mūsu darbu un ir pateicīgi  par mūsu sniegto palīdzību, piemēram, uzdāvinot ziedus. Tas ir patīkami! Otrs svarīgs aspekts, kas sagādā prieku šajā profesijā ir iespēja iepazīt Vāciju un dažādu reģionu kultūru un tradīcijas.

Kas attiecas uz sadarbību ar Hausengel, aprūpētāja saka, ka izvēloties sadarboties ar mums svarīgi bija tas, ka viss ir oficiāli un iepazīstoties ar sadarbības nosacījumiem  viss bija saprotams un bez "zemūdens akmeņiem ". Arī fakts, ka tika prasītas valodas zināšanas, kuras tika pārbaudītas, liecināja, ka Hausengel ir nopietna firma.  Uz jautājumu, vai nebija šaubas par pašnodarbinātas personas satusu Vācijā, Eva atbild, ka nē, jo visas formalitātes nebija jākārto pašai, bet to izdarīja Hausengel.

Aprūpētāja atzīst, ka pats svarīgākais sadarbībā ar Hausengel ir tas, ka var paļauties, ka visi organizatoriskie darbi būs sakārtoti, kā arī visi jautājumi  un neskaidrības tiks   laicīgi un korekti atbildēti un atrisināti.

Vai uz Hausengel var paļauties un vai vērts ieteikt citiem? Eva saka, ka uz Hausengel var paļauties un  viņa iesaka Hausengel kā drošus un uzticamus sadarbības partnerus.

Sadarbība ar “Hausengel” man sniedz stabilitātes sajūtu

Zofia Machoń
Zofia Machoń strādāja konditorejā savā dzimtajā pilsētā Lubartovā. Šobrīd viņa sniedz palīdzību vecāka gadagājuma cilvēkiem Vācijā, aprūpējot viņu ierastajā mājas vidē. Viņas stāsts apstiprina, ka katrai situācijai, kas šķiet sarežģīta, ir sava zelta maliņa. Tikai jābūt attiecīgam pārskatam.

Sadarbība ar “Hausengel” man sniedz stabilitātes sajūtu

Dorota Kolbuch
Dorota Kolbuhas kundze savā karjerā ir pieņēmusi dažādus izaicinājumus. Daudzus gadus viņa strādāja bankā, kur ieņēma augstu amatu. Pēc tam viņa vēlējās izmēģināt savus spēkus un Polijā uzsāka savu uzņēmējdarbību. Kādu dienu viņa internetā izlasīja par “Hausengel". Mūsu uzņēmums raisīja uzticību, un, lai gan Dorota tobrīd nerunāja vāciski, viņa nolēma sākt strādāt par aprūpētāju Vācijā.

Visam, kas dzīvē notiek, ir savs iemesls

Indra Vitkauskiene
Indra Vitkauskienes kundze no Elektrēniem juta aicinājumu aprūpēt un kopt jau bērnībā. Diemžēl pieaugušā vecumā dzīve pavērsās citā virzienā, nekā sapņi un vēlmes. Tikai likteņa pavērsiens atmodināja bērnības sapņus un Vitkauskienes kundze kļuva par aprūpētāju.