<
Schliessen
Schliessen

Tas, kas mani aizrāva mūsu sadarbības sākumā, katru dienu aizrauj mani no jauna!

Marzena Tylman

Marzena Tylman

Es strādāju uzņēmuma “Hausengel” telefona centrālē. Godīgi sakot, tas nebija mans sapņu darbs. Bet jo ilgāk es to daru, jo vairāk saprotu, ka nekad mūžā šo darbu nemainītu pret citu. Es katru dienu dzirdu, cik pateicīgi par mūsu palīdzību un atbalstu ir aprūpētāji un to cilvēku ģimenes, kuriem nepieciešama aprūpe. Tas man ir apliecinājums tam, ka mūsu darbam ir dziļa nozīme. Šie pateicības vārdi ir kompliments, bet arī izaicinājums. Mēs nekādā gadījumā nedrīkstam pievilt cilvēkus, kuri mums uzticas.

Savu darbu novērtēju arī tāpēc, ka sniedzu tiešu atbalstu klientiem un tāpēc esmu pastāvīgā kontaktā ar kolēģiem. Tas man ir ļoti svarīgi, jo es lielākoties strādāju no mājām.

Pagājušo vienpadsmit gadu laikā manā sadarbībā ar “Hausengel” daudz kas ir mainījies. Kad es pirms gadiem sāku savu piedzīvojumu uzņēmumā “Hausengel", Poznaņas filiālē bija tikai 3 darbinieki. Arī tas bija lielisks laiks. Tagad mani kolēģi ir arī mani dvēseles radinieki. Kas to būtu domājis, ka arī darba vietā var atrast draugus? Uzņēmumā “Hausengel” tas ir iespējams. Šobrīd mūsu komandā ir aptuveni 30 cilvēku un tā turpina augt. Tiek sākti daudzi jauni projekti.

Tas, kas mani aizrāva mūsu sadarbības sākumā, katru dienu aizrauj mani no jauna! “Hausengel” nav kārtējā aprūpes darbinieku starpniecības aģentūra. "Hausengel" ir kas vairāk – cilvēku grupa, kas vēlas darīt kaut ko labu citiem un jau gadiem ilgi to veiksmīgi dara. "Hausengel” misija - padarīt aprūpējamo cilvēku rudeni pēc iespējas patīkamāku, nodrošinot aprūpi un atbalstu viņu ierastajā vidē - tiek īstenota praksē!

Darbs uzņēmumā “Hausengel” mainīja visu

Marta Janiak
Vai darbs var būt intensīvs, aizraujošs un vienlaikus jēgpilns un motivējošs? Vai tas var aizņemt lielu daļu ikdienas un tomēr atstāt arī pietiekami daudz laika privātai dzīvei? Vai darbs ir tikai uzlikto pienākumu izpilde? Vai tas nevar pozitīvi ietekmēt savas ikdienas veidošanu ar savu personību, pašdisciplīnu, atbildību un apzinīgumu? Un visbeidzot - vai darbs pats var sagādāt prieku un gandarījumu? Nekad agrāk es uz visiem šiem jautājumiem nebūtu atbildējusi ar "jā". Viss mainījās, kad atradu darbu uzņēmumā “Hausengel".

Uzņēmumā “Hausengel” mani visvairāk pārsteidza atvērtība

Stefan Szablewski
Pēc trīs gadiem, kuros darba dēļ nepārtraukti atrados ceļā, visu nepieciešamo pārvadāju koferī un nakšņoju viesnīcās, vēlējos darbu savas dzīvesvietas tuvumā. Es meklēju aizraujošu darbu, kas atbilst manām vēlmēm - un pateicoties “Hausengel” es to atradu!

“Hausengel” man ir atbalsts

Magdalena Gärtner
Mans piedzīvojums uzņēmuma “Hausengel” aprūpes vadības nodaļā sākās 2015. gada septembrī.