Schliessen
Schliessen

Tas, kas mani aizrāva mūsu sadarbības sākumā, katru dienu aizrauj mani no jauna!

Marzena Tylman

Marzena Tylman

Es strādāju uzņēmuma “Hausengel” telefona centrālē. Godīgi sakot, tas nebija mans sapņu darbs. Bet jo ilgāk es to daru, jo vairāk saprotu, ka nekad mūžā šo darbu nemainītu pret citu. Es katru dienu dzirdu, cik pateicīgi par mūsu palīdzību un atbalstu ir aprūpētāji un to cilvēku ģimenes, kuriem nepieciešama aprūpe. Tas man ir apliecinājums tam, ka mūsu darbam ir dziļa nozīme. Šie pateicības vārdi ir kompliments, bet arī izaicinājums. Mēs nekādā gadījumā nedrīkstam pievilt cilvēkus, kuri mums uzticas.

Savu darbu novērtēju arī tāpēc, ka sniedzu tiešu atbalstu klientiem un tāpēc esmu pastāvīgā kontaktā ar kolēģiem. Tas man ir ļoti svarīgi, jo es lielākoties strādāju no mājām.

Pagājušo vienpadsmit gadu laikā manā sadarbībā ar “Hausengel” daudz kas ir mainījies. Kad es pirms gadiem sāku savu piedzīvojumu uzņēmumā “Hausengel", Poznaņas filiālē bija tikai 3 darbinieki. Arī tas bija lielisks laiks. Tagad mani kolēģi ir arī mani dvēseles radinieki. Kas to būtu domājis, ka arī darba vietā var atrast draugus? Uzņēmumā “Hausengel” tas ir iespējams. Šobrīd mūsu komandā ir aptuveni 30 cilvēku un tā turpina augt. Tiek sākti daudzi jauni projekti.

Tas, kas mani aizrāva mūsu sadarbības sākumā, katru dienu aizrauj mani no jauna! “Hausengel” nav kārtējā aprūpes darbinieku starpniecības aģentūra. "Hausengel" ir kas vairāk – cilvēku grupa, kas vēlas darīt kaut ko labu citiem un jau gadiem ilgi to veiksmīgi dara. "Hausengel” misija - padarīt aprūpējamo cilvēku rudeni pēc iespējas patīkamāku, nodrošinot aprūpi un atbalstu viņu ierastajā vidē - tiek īstenota praksē!

Uzņēmumā “Hausengel” mani visvairāk pārsteidza atvērtība

Stefan Szablewski
Pēc trīs gadiem, kuros darba dēļ nepārtraukti atrados ceļā, visu nepieciešamo pārvadāju koferī un nakšņoju viesnīcās, vēlējos darbu savas dzīvesvietas tuvumā. Es meklēju aizraujošu darbu, kas atbilst manām vēlmēm - un pateicoties “Hausengel” es to atradu!

“Hausengel” man ir atbalsts

Magdalena Gärtner
Mans piedzīvojums uzņēmuma “Hausengel” aprūpes vadības nodaļā sākās 2015. gada septembrī.

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda

Gabriella Toth
Ikviens, kas strādā ārzemēs, sapņo par dabu, kurā var aktīvi izmantot savu dzimto valodu. Es un mani kolēģi esam starp tiem laimīgajiem, kuri var izmantot savu dzimto valodu kā organisku darba sastāvdaļu: “Hausengel” ir īsta starptautiska komanda šī vārda vistiešākajā nozīmē.