<
Schliessen
Schliessen

Mans darbs ir ļoti daudzveidīgs un interesants

Maike Shapran

Maike Niederhöfer

Man ir 31 gads un es strādāju uzņēmumā “Hausengel” kopš 2010. gada jūnija. Šis darbs man sniedz prieku un kolēģi ir lieliski. Mēs labi saprotamies un esam laba komanda.

Šajā uzņēmumā sāku strādāt kā Dorisas Vencas kundzes asistente. Man patika šī sadarbība un es varēju daudz mācīties. Ar laiku es saņēmu arvien vairāk uzdevumu, kas man ļāva augt. Tad man pajautāja, vai vēlos pāriet uz aprūpes vadības nodaļu, lai tur rūpētos par savām ģimenēm. Par to es ļoti priecājos. Tas apliecināja, ka uzņēmuma vadība man uzticas un ir apmierināta ar manu darbu.

Mans darbs ir ļoti daudzveidīgs un interesants. Darbā saskaros ar visdažādākajiem cilvēkiem, situācijām un problēmām. Protams, tās ne vienmēr ir vienkāršas, un dažreiz ir arī grūtas dienas, taču kopumā šis darba ar cilvēkiem un cilvēku labā man sagādā prieku. Turklāt es novērtēju arī to, ka mums ir uzņēmuma pensija un papildu veselības apdrošināšana, kas ir īpašas priekšrocības. Uzņēmumā “Hausengel” es jūtos labi un priecājos, ka toreiz saņēmu šo darba piedāvājumu.

Uzņēmumā “Hausengel” mani visvairāk pārsteidza atvērtība

Stefan Szablewski
Pēc trīs gadiem, kuros darba dēļ nepārtraukti atrados ceļā, visu nepieciešamo pārvadāju koferī un nakšņoju viesnīcās, vēlējos darbu savas dzīvesvietas tuvumā. Es meklēju aizraujošu darbu, kas atbilst manām vēlmēm - un pateicoties “Hausengel” es to atradu!

“Hausengel” man ir atbalsts

Magdalena Gärtner
Mans piedzīvojums uzņēmuma “Hausengel” aprūpes vadības nodaļā sākās 2015. gada septembrī.

"Hausengel” ir liela, daudzpusīga, starptautiska komanda

Gabriella Toth
Ikviens, kas strādā ārzemēs, sapņo par dabu, kurā var aktīvi izmantot savu dzimto valodu. Es un mani kolēģi esam starp tiem laimīgajiem, kuri var izmantot savu dzimto valodu kā organisku darba sastāvdaļu: “Hausengel” ir īsta starptautiska komanda šī vārda vistiešākajā nozīmē.