Schliessen
Schliessen

Mana sadarbība ar Hausengelu sākās ar brīnumainām sakritībām.

Larisa Razumova

Mana sadarbība ar Hausengelu sākās ar brīnumainām  sakritībām.  Pirmo reizi par uzņēmumu uzzināju no sludinājuma  sociālajā vietnē Facebook un paturēju to prātā.
Drīz vien mana draudzene pastāstīja, ka ir aizpildījusi anketu Hausengel tīmekļa vietnē un, ka priekš viņas  jau tiek meklēts atbilstošs piedāvājums par senioru aprūpētāju Vācijā. Mana draudzene ir ļoti atbildīgs cilvēks, viņa tobrīd nestrādāja un vēlējās izmēģināt spēkus vecāka gadagājuma cilvēku aprūpē, taču ar pienācīgu atalgojumu. Mana draudzene ir laba autovadītāja, labi gatavo ēst un skaisti spēlē klavieres - visas šīs prasmes ļoti noderēja, strādājot par aprūpētāju. Viņa saņēma labas atsauksmes no ģimenes un tika uzaicināta strādāt ar šo ģimeni vēlreiz.

Mani tik ļoti aizrāva viņas entuziasms, ka es arī vēlējos sekot viņas piemēram un sazināties ar Hausengel. Un sanāca tā, ka tajā pašā laikā mana mamma vietējā Daugavpils radio izdzirdēja uzņēmuma "Hausengel" sludinājumu, ka viņi aicina veco ļaužu aprūpētājus uz Vāciju.  Viņa pierakstīja telefona numuru un informēja mani. Man tā bija kā zīme no debesīm un nolēmu, ka vairs nav jāgaida, bet jārīkojas! Es apmeklēju uzņēmuma tīmekļa vietni un iesniedzu pieteikuma veidlapu. Tajā pašā dienā man piezvanīja mana Hausengel konsultante, kura visu laiku, kamēr atrados pie ģimenes Vācijā, man sniedza atbalstu, padomus un norādījumus. Visi mani lūgumi tika ņemti vērā, izvēloties ģimeni. Piemēram, es esmu maza auguma un man ir problēmas ar muguru. Līdz ar to es nebūtu varējusi strādāt ar cilvēkiem, kuriem ir liels svars. Tika ņemts vērā mans vācu valodas līmenis, kā arī tas, cik ilgi es varētu palikt strādāt ģimenē.

Darbs ar vecāka gadagājuma cilvēkiem prasa iejūtību kā arī vēlmi un gatavību palīdzēt nespēcīgam cilvēkam. Es mīlu vecāka gadagājuma cilvēkus un apzinos, cik grūts var būt mans darbs, jo  aprūpējamiem ir veselības problēmas, kas diemžēl ar katru dienu mēdz  pasliktināties. Katram cilvēkam ir savi ieradumi, savs dienas režīms... Izpratne par konkrēto cilvēku konkrētajām vajadzībām, līdzjūtība, vēlme labi veikt savu darbu man palīdzēja sadraudzēties ar veco pāri, kļūt par viņu atbalstu un saņemt labu atalgojumu par savu darbu.

Ar savas kuratores starpniecību, vēlos izteikt pateicību šim uzņēmumam, kurš padara cilvēku vecumdienas cienīgas un palīdz uzlabot finansiālo labklājību tiem, kuriem piemīt apņēmība, laipnība, pacietība un vēl dažas brīnumainas prasmes, kas palīdz pietuvoties pilnīgi svešiem cilvēkiem un kļūt par labiem palīgiem viņiem.

Es un mana draudzene esam ļoti priecīgas strādāt ar Hausengel. Konsultanti šeit ir ļoti izpalīdzīgi, viņi vienmēr ir gatavi palīdzēt, firmai ir daudz prēmiju: par darbu svētku dienās, par citu aprūpētāju ieteikšanu, ir dažādas loterijas ar vērtīgām balvām. Ja dzirdat, ka Hausengel meklē aprūpētājus, noteikti pamēģiniet!

Būt par aprūpētāju nav garlaicīgi.Tas ir piedzīvojums!

Māra Jermacāne
Mārai tāpat kā daudzām citām mūsu aprūpētājām pamatprofesija nav saistīta ar senioru aprūpi. Tomēr nevar teikt, ka tā vispār nekādā veidā nebūtu saistīta ar aprūpi. Māra ir pirmskolas skolotāja un tas, protams, nozīmē, ka šādam cilvēkam ir nepieciešamas spējas un vēlme ne tikai izglītot, bet arī rūpēties par cilvēku. Visticamāk, ka šī darba pieredze viņai noder arī senioru aprūpē, jo darbs ir saistīts ne tikai ar ķermeņa aprūpi, bet arī ar dvēseles aprūpi; un šeit noder pedagoga profesijā apgūtās psiholoģijas zināšanas.

„Psiholoģiskai pieejai senioru aprūpē ir milzīga loma”

Elita Zicmane, Riga
Kad Zicmanes kundzei tika zvanīts no Rīgas, lai lūgtu dalīties ar mums savā pieredzē, viņa tikko bija atgriezusies no atvaļinājuma Ēģiptē. Elita bija labā noskaņojumā un jautra. No viņas staroja pozitīva enerģija. Šķita, ka tā ir atvaļinājuma saulainā enerģija. Taču sarunas gaitā ātri vien kļuva skaidrs, ka Elita vienkārši tāda ir. Viņas milzīgā pozitīvā enerģija un pienākuma apziņa ir apbrīnojama!

Sadarbība ar “Hausengel” man sniedz stabilitātes sajūtu

Zofia Machoń
Zofia Machoń strādāja konditorejā savā dzimtajā pilsētā Lubartovā. Šobrīd viņa sniedz palīdzību vecāka gadagājuma cilvēkiem Vācijā, aprūpējot viņu ierastajā mājas vidē. Viņas stāsts apstiprina, ka katrai situācijai, kas šķiet sarežģīta, ir sava zelta maliņa. Tikai jābūt attiecīgam pārskatam.