Schliessen
Schliessen

Visiem, kas sadarbojas ar “Hausengel", šis kurss ir bezmaksas.

Kazimierz Klimkiewicz (Polija)

Kurss paplašina zināšanas par to, kā aprūpēt vecāka gadagājuma cilvēkus un cilvēkus, kam nepieciešama aprūpe. Plašs medicīnas tēmu klāsts ļauj papildināt zināšanas un tās sistematizēt. Kurss dod iespēju iesācējiem uzzināt par aprūpētāja pienākumiem un tiesībām, kā arī praktiski pielietot teorētiskās zināšanas par konkrētiem slimību gadījumiem. Pieredzējušiem aprūpētājiem šis kurss dod iespēju nostiprināt savas zināšanas un iegūt sertifikātu, kas apliecina iegūtās zināšanas. Kursu var apgūt aprūpētāji, seniori, medicīnas darbinieki, koordinatori, kā arī cilvēki, kuri vēlas attīstīties. Kursa struktūra ir saprotama, kas arī padara dalību tajā vienkāršu un patīkamu. Kursa saturs ir sadalīts tematiskos moduļos, kas atvieglo mācīšanos. Kursa galvenais mērķis ir apgūt zināšanas, izprast tās un praktiski pielietot ikdienā, strādājot ar vecākiem cilvēkiem. Tas uzlabo viņu veselību un labklājību, kā arī dzīves kvalitāti un prieku. Paplašinot savas zināšanas, mēs saviem aprūpējamajiem sniedzam profesionālu aprūpi. Uzmanību: Visiem, kas sadarbojas ar “Hausengel", šis kurss ir bezmaksas.

Es noteikti visiem iesaku piedalīties šādā E-Learning kursā

Edit Jakabne Bajzak (Ungārija)
Dažos vārdos vēlos dalīties savā pieredzē par kursu. Es apmeklēju vairākus šāda veida kursus Ungārijā, tāpēc varu izdarīt salīdzinājumu.

Apmācība atbilda gaidītajam

Małgorzata Korczak (Polija)
Iespēja piedalīties kursā tiešsaistē ir ļoti ērta. Tas ļauj papildināt un paplašināt esošās zināšanas par aprūpētāja darbu. Es iesaku piedalīties šajā kursā visiem, kam ir interese par aprūpes tēmu.

Neskatoties uz manu ilggadējo pieredzi, es uzzināju daudz jauna un interesanta

Emilia Grazyna Kruczyk (Polija)
Manuprāt, kurss "sertificēts aprūpētājs mājās" ir ļoti labs, jo īpaši tiem cilvēkiem, kuri tikai sāk strādāt par senioru aprūpētājiem un vēlas pareizi veikt savus uzdevumus.