<
Schliessen
Schliessen

Es noteikti visiem iesaku piedalīties šādā E-Learning kursā

Edit Jakabne Bajzak (Ungārija)

Dažos vārdos vēlos dalīties savā pieredzē par kursu. Esmu apmeklējusi vairākus šāda veida kursus Ungārijā, tāpēc varu veikt salīdzinājumu.

Ļoti profesionāls darbs, arī kursa struktūra! Es domāju, ka tēmu apkopojums ir ļoti atbilstošs un jēgpilns. Dalībnieks var iegūt daudz zināšanu no paskaidrojumiem un videoklipiem. Īpaši vēlos izcelt Raineru Centmaieru, viņa paskaidrojumi lekcijās bija visizprotamākie. Papildus tam, ka viņš ļoti jauki, skaidri un lēni runāja, fantastiski žestikulēja, kas man ļoti palīdzēja. Vēlreiz paldies viņam! Man ļoti palīdzēja arī uzdevumu burtnīca. Tajā var atrast daudz piemēru un uzdevumu par iepriekš minēto tēmu.

Taču mana sirdslieta ir bibliotēka. Labas, atjautīgas, gudras un vienkāršas idejas viegli pieejamā katalogā. Īpaši tad, ja meklējat kaut ko konkrētu, ir viegli orientēties. Kopumā es jebkurā laikā atkal uzsāktu šādu profesionālu kursu un varu tikai ieteikt ikvienam apgūt šādu e-mācību kursu. Papildus darbam tā bija jautra un izglītojoša nodarbe, kas paplašināja manas zināšanas! Liels paldies, ka ļāvāt man piedalīties.

Priekšrocība, piesakoties darbā aprūpes jomā

Małgorzata Rusak (Polija)
Dalība kursā “Sertificēts aprūpētājs mājas vidē” sistematizēja manas zināšanas. Kursā ir iespējams uzzināt vecāku cilvēku vajadzības.

Apmācība atbilda gaidītajam

Małgorzata Korczak (Polija)
Iespēja piedalīties kursā tiešsaistē ir ļoti ērta. Tas ļauj papildināt un paplašināt esošās zināšanas par aprūpētāja darbu. Es iesaku piedalīties šajā kursā visiem, kam ir interese par aprūpes tēmu.

Neskatoties uz manu ilggadējo pieredzi, es uzzināju daudz jauna un interesanta

Emilia Grazyna Kruczyk (Polija)
Manuprāt, kurss "sertificēts aprūpētājs mājās" ir ļoti labs, jo īpaši tiem cilvēkiem, kuri tikai sāk strādāt par senioru aprūpētājiem un vēlas pareizi veikt savus uzdevumus.