<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Ups, 404!

Diemžēl lapa, kuru meklējāt, netika atrasta... Kas tagad?

Darbs kā aprūpētājam visā Vācijā

Vienkāršs pieteikšanās process

3 vienkārši soļi līdz darbam Vācijā! Sazinies ar mums, izvēlies labāko piedāvājumu un dodies uz Vāciju. Mēs pieņemam darbā aprūpētājus no visas Latvijas.

Sadarbības ar "Hausengel" norise
Vispusīgs atbalsts

Uzņēmumā “Hausengel” Jūs esat kā zem eņģeļu spārniem! “Hausengel” aprūpētāji vienmēr ir pilnīgi aprūpēti, tas nozīmē, ka viņiem tiek nodrošināts visaptverošs atbalsts. “Hausengel” aprūpētājiem nodrošina visaptverošu apdrošināšanas segumu. Kurā ir ietverts pakalpojums saistībā ar koronavīrusa saslimšanu. Pie mums Jūs esat apdrošināts šādai situācijai. Mums rūp Jūsu veselība. Mūsu pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi
Prēmijas par ieteikšanu

Mēs esam uzticama komanda. Mēs vienmēr varam paļauties viens uz otru, jo senioru aprūpei ir vajadzīgi uzticami partneri. Mēs maksājam prēmiju 100 € apmērā par katru piesaistītu aprūpētāju, kas izpilda mūsu franšīzes sistēmas kritērijus. Uzziniet, kādi nosacījumi ir jāizpilda, lai saņemtu prēmiju par ieteikšanu!

Meklēšana
Sadarbojoties ar “Hausengel", Jūs iegūstat vairāk

Mēs saviem aprūpētājiem piedāvājam plašu pievienoto vērtību klāstu, piemēram, bezmaksas apmācības, valodu kursu refinansēšanu, privāto veselības apdrošināšanu Vācijā, nodokļu atskaišu sagatavošanu, prēmijas par ieteikšanu, personīgā konsultanta atbalstu un daudz ko citu. Baudiet pilnīgu aprūpi!

“Hausengel” Akadēmija